Voleybol sadece bayanlara yakışıyor.sizce?

Futbol erkek oyunu ise:voleybol kızların oyunu...Tv de Erkekler voleybol oynadığında çok tuhaf geliyor bana...Hiç yakışmıyor...

Güncellemeler:
Diğer bir ihtimal.Kız bile bile seni deniyor olabilir...
pardon..hatlar karıştı...

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet kızlara yakışıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bencede bu arda sana bir sorum olucak soru sorma yerinde sordum ama cevap yok

biri var bana aşık bnde ona

çok iyi anlaşıyoruz sevgili değiliz ama konuşuyoruz ama daha ne o nede bn itiraf edebildik biebirimize şimdi bir kız ona çıkma teklifi etti kabul etmedi o kızlada iyi anşıyorum o kızın bizim durumdan haberi yok kız hala bnle konuşuyor bnde onla sizce kızla muhabbeti keseyimmi o kızla ne zaman konuşsak muhabbeti ona yani aşık olduğum kişiye açıyor bişi de demiyom sizce nasıl davranmalıyım

0|0
    0|0
    • benim soru hakkım var açayım mı soru

• ooooo oda güzel :D thanks you :)

• good night...

• Yoo gayet keyifli.

0|0
    0|0
  • Her spor herkese yakışır sen voleybol oynuyor olsan böyle düşünmezdin.Sporun yakışıp yakışmamak gibi bir zorunluluğu yoktur önemli olan ilgilendiğin sporu başarılı bir şekilde yapmaktır.Sporun cinsiyeti yoktur hemen taraflara ayırmamak gerek kız sporu erkek sporu diye.Kendi düşüncem bu yönde.

0|0
    0|0
  • Şu sporun ona yakışıyor buna yakışıyor muhabbeti esas bana saçma geliyor,spor yakıştığı için değil sağlık ve keyif verdiği için yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Voleybol hiçte kız oyunu değil erkekleri izle bence erkek voleybolcuların fiziği dünyadaki en güzel erkek fiziği ve gerçekten sert ve mükemmel oynuyorlar voleybol asıl erkeklere yakışıyor

0|0
    0|0
    • sen oyunun bütününü değil erkeklerin vucut hatlarını izliyorsun kanımca... :)

• Hayır ben öyle biri değilim ama çoğu erkeğin kızların vücut hatları için izlediğinden eminim

• ben eski lisanslı voleybolcuyum inan bana erkeklerede çok yakışıo (:

1|0
    0|0
  • erkeklere ne tenis ne de voleybol yakışmıyor

0|0
    0|0
  • voleybolun en sevdiğim kısmı popoya şaplak olayıdır şaplak yoksa izlemem.

0|0
    0|0
  • Bende daha çok bayanlara yakıştırıyorum

0|0
    0|0
  • erkeklerin fiziğine çok iyi geliyor. yakışıyor da bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bencede çok keyif alıyorum izlerken

0|0
    0|0
  • voleybol aslında bir erkek oyunudur ve sonradan kızlar oynamaya başlamıştır voleybolu icat edende bir amerikalı ERKEK voleybol öğretmenidir ki zaten ben voleybolcuyum

0|0
    0|0
  • Doğruya doğru...

0|0
    0|0
  • olay taytla ilgili olabilir. :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...