İkizler burcu sorunsalı :)

Çok kararsızımmm,bir gün birşeyi isterim yarın istemem,dışarı çıkarken on saatte ne giysem falan sorunum var. İki ruhluyum resmen,sevgilim olsa hemen sıkılıyorum,başka başka zevkler arıyorum,herşeyden sıkılıyorum. Var mı ikizler burcu olup memnun olmayan böyle? ya da burca bağlamakla hata mı ediyorum... Bilemiyorum ya nasıl değiştirebilirim bu huylarımı fikri olanlar?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• ikizler burcundan bir kız arkadaşım vardı. çok güzel bir kızdı birbirimizi seviyoorduk. ilişkimiz baya ilerlemişti ama onun o değişken karakteri, olmayan standartları beni bizi ilişkimizi bitirdi. gerçekten bir ikizlerle çıkmak için sabır gerekiyor eğer sabırsızsanız uzak durun.

1|0
    0|0
    • Haklısın sonuna kadar. Çok değişken bir karakter taşıyoruz... Her ne kadar burçlara batıl inanç densede,malesef doğruluk payı var.. Yorum için teşekkür

• rica ederim burçlar genel olarak doğru söylüyor ama istisna durumlarda oluyor bence sen o kadar zor biri değilsin çünkü kendi kararsızlığını anlamakla iyi bir başlangıç yapmışsın bu senin gelecek ilişkilerinde hata yapmanı engelliyecektir :) bol şans hayatta başarılar :)

• teşekkür ederm sanada ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Tamamını burca bağlamak hata. Benim yükselenimle beraber ikizler :)

Ama ilgi alanım çoktur. Aynı anda soru çözüp,dizi izlerken şarkı söyleyebilirim :)

Dışarı çıkarken ne giyeceğimi düşünmem çok. Önemli bir yere gideveksem zaten kafamdan o işi halletmişimdir. Sıkıntı giyinip çıkma vakti o kafamdakini temiz ve ütülü bulamazsam başlar :)

0|0
    0|0
  • İkizlerin bir modeli olarak, evet arkadaşım çoğunluk aynı şekilde..

0|0
    0|0
  • "Seni mantığın ve aklın tek yoluna çağırıyorum!"

Burçlar... Sadece insanlar tarafından uydurulmuş mantıktan uzak kavramlardır.

0|0
    0|0
    • Ama ikizler burcu ne kadar tanıdğım varsa aynı özellklere sahip... Biliyorum bende çok fazla önemli olmadığını.

• Burçlara bağlamak saçma olur bence bende ikizler burcuyum burcumun özelliklerini taşırım ama bunlara göre hayatıma yön vermem.

0|0
    0|0
  • aynen bende ikizlerim arkadas her kobnuda kararsızım araba kousunda ev konusunda kız konusunda bu ikizler hepmi böyle :=)

0|0
    0|0
  • Birakin artik batil inanclari...allah sixi burclara goremi yaratti tovbe estafurullah...hangi devirde yasiyoruz ya burclar murclar

0|0
    0|0
  • Bende ikizler burcuyum özellikleri bende de var ama burcun bittiği yerde benim özelliklerim devam ediyor bir insanın uydurduğu burç zımbırtısı beni bağlamaz serbestim ben

0|0
    0|0
  • başka zevkler ariyorum derken? başka erkekler mi demek istedin :)

0|0
    0|0
    • Evet aynen.

• Off manyak mısın ya sevgili arıyoruz sanki :D

• ariyorsun demedim cicek, sadece erkek dedistiriyorsun ya, sirada ben olmak istedim. aklinda bulunsun. zaten benden sonra değiştirmek isteyeceğini hic sanmam... :)

• evet bu iki yuzluluk bir tutum

fazla egolarının esirisin

0|0
    0|0
  • İkizler burcu olup da normal olan kimseyi görmedim.

1|0
    0|0
  • Burçlar yalan yalan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burca bağlamak ne kadar doğru bilemiyorum bende aslan burcuyum belli başlı özelliklerini taşırım ama bazıları uymaz bana. Bu sendeki dengesizlik,çabuk sıkılma bendede var gerçekten sevebilceğim ve beni sevdiğine inandığım insanda bunların değişeceğine inanıyorum

1|0
    0|0
  • aman allahım aynı ben :D nefret ediyorum bu durumdan

1|0
    0|0
  • sanki ben yazmisim... abi nedir bu ikizlerin derdii... yemin ederim ikizim gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...