Kapat

Sevgilinizle Yaşadığınız Güzel Bir Anıyı Anlatır Mısınız?

Eşinizle ya da sevgilinizle ya da eski sevgilinizle yaşadığınız güzel,eğlenceli,romantik bir anınızı anlatır mısınız?

1|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• En güzeli değil ama aklıma gelen bir tanesini anlatayım...Yıllar yıllar önce.

Ekim ayının bir günüydü hava hafif yağmurluydu çiseliyordu derler ya hani işte öyle.Birlikte okuldan çıkmıştır,her zamanki gibi elele tutuşup yürüyecektik beni eve bırakıp o da eve gidecekti.Klasik liseli aşık modeli işte.Bir de yağmur hızını arttırmaya başladı.Islanmama çalışsak da çok anlamsızdı çünkü zaten ıslanmıştık o şemsiyeden nefret ederdi daima bir şapkası vardı haki-bej onu takardı ben de şapka bile yoktu çünkü o zamanlar ben de şapkadan nefret ederdim saçımı bozuyor diye.

Birkaç dakika sonra bir ara sokakta durup bir binanın girişinde yağmurun geçmesini beklemeye karar verdik demiyorum,o karar verdi buna.Aslında çok romantik olması gerekiyordu bu durumun ama değildi işte sırtında çanta ıslanan iki liseli çocuk gibiydik.

Uzun bir süre konuşmadı ben de konuşmadım,sonra birden "Seviyorsun dimi?" dedi.Onu mu sevdiğimi sordu yoksa yağmuru mu anlayamadım bugün bile bunu anlayamıyorum,dakikalarca yağmuru seyrettiğim için "evet" dedim.

Konuşmadık hiç sonra beni eve bıraktı sarıldık "bugünü unutma" dedi.Çok farklı bir sarılmaydı sanki erimiş birbirimize karışmışız gibi...Ben eve girdim o gün bir daha hiç konuşmadık.Romantik değildi ama o günü hiç unutmadım hayatım boyuncada unutamam,o günde farklı olan bir şeyler vardı çünkü.

28 gün sonra trafik kazasında vefat ettiğinde aklıma ilk gelen şey bu olmuştu...Hala da aklıma ilk bu gelir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Önce dövdüm sonra yaralarını sardım. Kaçmaya çalışınca da topuklarına sıktım allahsız kadının <3

2|1
    0|0
  • ilk buluşmamdı kızla önceki gün buluşacaktık ama işi çıktı ve pazar günü buluştuk daha bir saat olmadan hadi taksime akalım dedik ve kabataş tramvayına bindik benim amacım beşiktaşın macını izlemekti ama tramvay bir baktım full bizim tribünden adamlarla dolu ve döndüm kulağına dedim ki bütün tramvaya istesem seviyorum seni diye bağırttırabilirim diye saçmalama o nasıl olcak dedi ve ben tempolu bir şekilde 1 2 3 seviyorum senii ekmeğe tuza banıpppp banıp yer gibi diye beste sölemeye başladım tabi daha 10 sn olmadan herkes sölemeye başladı tribünün avantajı tabi ki sonra ben sustum tekrar kulağına eğildim ben maça gidiyorum kusura bakma dedim ve kabataşta inip diğer elemanlarla maça gittim dayanamadım gel dedim ben gs liyim gelmem dedi o zaman görüşürüz hoşçakal dedim indim.

0|0
    0|0
  • benim hiç güzel anılarım yok sevgilimle beraber ölüdenize yüzmeye gittik ortalık erkek kaynıyor benim kızın konyadan arkileri fethiye'ye gezmeye geldiler bunlar bikinilerini giydiler başladılar plajdaki erkeklere vücut şovu yapmaya tabi doğal olarak sevgilime bikinisini giymemesini söyledim plaj erkek kaynıyor sonra sözümü tutmadı bikinisi giydiği gibi 180 plaja uzandı tabi benim tepemin tası attı fitil oldum erkekler bunu izliyor kıskançlık krizlerim tuttu sinirden paletleri ayağıma taktım ölüdenizin ortasına kadar açıldım tam iki saat boyunca ölüdenizin ortasında daireler çizmeye başladım güneş battı sevgilim ve kız arkadaşları plajda beni beklediler görcen o karanlıkta nasıl bağırıyorlar korkudan öldüler sonra yüzdüm sahile çıktım hanımefendi hesap soruyor trip yapıyor kapris yapıyor keyfimin kahyası mısın söyledim kaşlarımı çattım sustu gıkı çıkmadı o günden sonra bir daha bikinisi giymedi yaşasın yaşasın:)))

0|0
    0|0
    • Sen de abartmışsın:)Ne var bunda bu kadar?Kız bikini de mi giymesin?

• tabi ki bunun bir mahsuru yok bunu tetikleyen farklı durumlar bulunuyor turizm sektöründe öyle şeylere şahit oldum koruma içgüdüsü napim kıskançlığıma engel olamıyorum tabi tatil amaçlı takılmak başka oluyor herkes yabancı ama o şehirde yaşıyorsan durum çok farklı oluyor tanıdıklar felan oluyor millet laf ediyor...

• Doğrudur...

• bi sabah o gelmisti ellriyle bana bana börek yapmıs gelirken. Cay falan demledi ben bardak ve tabakları falan hazırlamıstım o sabah ettigimiz o kahvaltıyı hic unutmuyorum hersey bir baska güzeldi

0|0
    0|0
  • Eskilerden bir örnek verirsek... Romantizmi severdik. Sinemada, bazen yağmur altında yolda yürürken şemsiyeyi biraz daha inidrip hatta asansörde bile öpüşürdük.

Sonra aklın ışığını gördüm! Aslında herşey aşk değildi...

0|0
    0|0
  • paramız yoktu o zamanlar işimizde yok daha öğrenciydik farklı şehirlerdeydik bulduğumuz azıcık para ve vakitle hemen birbirimizin yanına gelmeye çalışırdık az mı terminallerde uyuduk soğukta titreyerek sarıldıkkk yürüdük, yürüdük yağmurlarda hangi birini anlatayım nerden baksan romantizm nerden baksan aşk :)

0|0
    0|0
  • sevgilik yılarımı unutum bilmiyorum sen hatırlıyormusun ?

0|0
    0|0
  • anlatmama çok özeldir onlar

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayanlar sittirsin gitsin demiş kısaca :DdAS

0|0
    0|0
  • 35 dakika asansörde kalmıstık :)

0|0
    0|0
  • anlatirsam devamini da istersin... sonra perişan olursun. billur tuz, akar akar... akar... :)

0|0
    0|0
  • valla 4 metre yükseklikteki tramplenden beraber atlamıstık :D

0|0
    0|0
  • anlatırsam yer yerinden oynar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gece havuzdaki yansımalar tavana yansıyordu...

0|0
    0|0
  • Sevgilimle her anim guzel ama en guzelide gecen dogum gununde bna yaptigi supriz benim icin havai fisek patlatmisti arkadaslarim vardi fonda kayahan bizimkisi bir ask hikayesi sarkisi iste o an gozlerine daldgim an hayatimin en guzel aniydi..

0|0
    0|0
  • ilk sevgilim sıra arkadaşımdı derslerde elimi tutardı sarılırdı güzeldi o günler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...