Kızların seksy olmak uğruna girdikleri diyetlerin onların kimyasını bozduğuna inanan tek erkek ben miyim?

Kızların seksy olmak uğruna girdikleri diyetlerin onların kimyasını bozduğuna inanan tek erkek ben miyim? Ya kızlar tamam biraz kilo vermek güzeldir fazlalık varsa. ama nice güzel kız, sırf daha fazla forma girmek için nedense olmadık diyete giriyor. Sizce bu doğru mu?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnan tek erkek değilsin.

Ayrıca bı diyet işi doğru değil.

Her insan yediğini dikkat etmeli.

Aksi takdirde kilo almak kaçınılamaz. Ama kilo aldıktan sonrada aç yatmak kilo verdirtmez. Verdirse bile o diyet bitince kaatlar.

Bir yemek kültürü edinilmeli ve yemek o saatlerde yenmeli. Gece yemek yenilmemeli. Ayrıca 3 birde Zekeriya :) 4 beyazdan uzak durulmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• diyetle işim olmadı çok şükür yapmadım yapabileceğimide sanmam

0|0
    0|0
  • Diyete ihtiyacım yok.

0|0
    0|0
  • evet diyetteyim ve asabiyim napayim mecbur verilecek bu kilolar :p

0|0
    0|0
    • işrte bu :) hanımefendi neden kilo vermenin telaşesinde? ne tetikliyor sizi?

• haaa peki herkes seni olduğu gibi kabul ediyor mu?

• etmek zorunda :)

• kesınlıkle bozuyor hele aç kalınca tamamıyle bn yaptım 1 hafta adet görüyordum 2 güne düştü şimdi ilaç kullanıyorum eskı halımden kılolu oldum

0|0
    0|0
    • Sıkıntı da o. Bırakmak zorunda kaldığında, eski halini mumla arayan çok kız var.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilinçsiz yapılan diyet ileride insülin drenci,tansiyon,şeker,karaciğer yağlanması gibi hastalıklara yol açabilir katılıyorum...

0|0
    0|0
  • bir şeyin bozulması için önce var olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • değilsin kardeşim ben de senin gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...