Nasıl kilo alıcam ben ya :(

18 yaşındayım 1.70 boyum var 48 kiloyum nasıl kilo alabilirim tatı çikolata abur cubur sürekli yiyorum ama gram faydası olmuyo çok hareketli olduğumdan olabilirmi sürekli basketbol oynarım spor yaparım falan..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi olmak isteyen çok kız vardır.

Bende lise yıllarında çok zayıftım ve nefret ederdim.. bir türlü kilo da alamazdım..

Yatarken yemekler mi yemedim herşeyi yaptım nafile sadece kendimi reflü yaptım (sonrasında düzeldim tabi)

Zamanla daha ağırlaşıyorsun ve kilo alıyorsun emin ol ve kasma, abur cubur da yeme midene zarardan başka birşey vermiyorsun.

İlla bir an önce alayım diyorsan sağlam bir diyetisyene gidip ölçümlerini yaptır, yaktığından fazla kalori alırsan ki diyetle alacaksın zamanla kilo da alırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tirodin fazla çalışıyor olabilir.Tsh hormonuna bakıldı mı?

0|0
    0|0
  • 10 kilo bağışlayabilirim sana :D

0|0
    0|0
  • bol ye abur cubur yeeeeeeeeeeeeeee pasta ye

0|0
    0|0
  • Sana kim dedi çikolata yiyince kilo alacağını ?

Onları yersen iştahın kapanır :D yemek yiyemezsin bu seferde miden küçülür.

Anlayacağın tavuk et tarzı şeyleri bol bol tüketmen lazım ekmek vs.

Abur cubur yeme.

0|0
    0|0
  • hormonların hızlı çalışıyodur ondan kilo alamıyosundur , tiroid değerlerine baktır hızlı çalışıyo olabilir

0|0
    0|0
  • alamazsın ki yapın öyle

0|0
    0|0
  • beden kitle indeksin 16.6 ,yani normalin altındasın, diyetisyene veya endokrinoloji bölümüne gidip önce bir sebebini bulmak lazım...belki tiroid hormonu yüksekliğin vardır örneğin...

0|0
    0|0
  • Yemeklerine kimyon at. Miden güçlensin.almaya başlarsın

0|0
    0|0
  • maaşallah ekmek ye sürekli yemek ye yağlı yemekler yemeye çalış

0|0
    0|0
  • bence ideal kilodasin :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabahları çay yerine pekmezli süt, ekmeğin üstüne labne reçel sürceksin ,kaymak,bal kızartma yeme kahvaltıda, öğlen akşam her yemeğinin yanında makarna pilav olsun mutlaka,suyu az iç,yemeklerden sonra iç miden genişlesin, snickers al inanlmaz kalorili bir çikolata,yatmadan öncede ballı süt yanına probis ye benim ev arkadaşımda kilo almaya çalışıyo ondan gördüklerimi söylüyorum sporada gidiyo o imkanın varsa sende git

0|1
    0|0
  • kilon iyi almana gerek yok napıcaksın kilo alıp ayrıca

0|0
    0|0
Yükleniyor...