Erdoğan'ın: "Bir kağıt gösterip rezil oluyorlar." açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in, Suriye kökenli bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının nüfus cüzdan örneğini ortaya koyarak, "Suriyeliler önce vatandaş, sonra seçmen yapılıyor" iddialarını yanıtladı. Erdoğan, sözkonusu kişinin 18 yıldır Türkiye'de yaşamakta olduğunu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına ise 2008'de alındığını açıkladı. Ne düşünüyorsunuz ?

hurriyet.com.tr/gundem/25239533.asp

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Suriyelilerden usulsüz olarak seçmen yapılan varmıdır bilemiyorum. Medyada çıkana da başbakana da inanmıyorum çünkü iki tarafta sürekli yalan söyler halde.

Ama Trükiyenin Suriye'yi karıştırmak için çok para harcadığını, silah gönderdiğini, El-kaide vb dinci guruplarla dirsek temasında olduğunu, Suriye'de ölen insanların kanında bu hükümetin eli de de olduğunu, Türkiyeye getirilen Suriyelilerin çıkar amaçlı kullanıldığını ve kayırıldığını biliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Simdi vatandas olmayan kisinin oy kullanamayacagi acik kanun hukmu. Vatandasliga alinacaklar da kanunda belli. Eeee bu chp nin hic mi hukuk musaviri yok hic mi hukukcu danismani yok ben anlamiyorum ki bu kadar cahilce siyaset yapilmaz ki. Mahalle kahvesinde konusulani getirip meclisten soyluyor.

0|0
    0|0
  • CHP ye bu belgeleri AKP yandaslari sunmustur CHP lilerde herzamanki gibi bir arastirip detaylari ogrenmiyor.

Bu tip politik satasmalar yillardir var bazen dusunuyorum heriki tarafta danisikli dovusteler mi ?

0|0
    0|0
  • Çok iyi güldüm.

Her boktan birşey çıkarmaya çalışan fırsatçı CHP'ye iyi bir kapak olmuş.

Ha tabii ki bu haber, Suriyelilerin seçmen yapılmadığını da göstermez.

0|0
    0|0
  • Chp yine kuru siyaset yapmış.Düşünecek bile bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yine sosyal medyalık bir şey oalcak.

0|0
    0|0
  • Dik dur egilme bu millet seninle booouuuggggg.

0|1
    1|1
  • qödünün qılıyık!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni soruma gel bebek

0|1
    0|1
Yükleniyor...