Flört mü, aşk mı, cinsellik mi?

sorum bayanlara. kızla erkeğin ilk buluşmalarının adı ne oluyor. sonraki buluşmalarının adı ne oluyor. önce flört. sonra aşk en son cinsellik mi oluyor... bu hep böylemi... yoksa benmi öyle gördüm ve yaşadım. siz ilk nasıl buluştunuz aşık oldunuz ve cinsellik yaşadınız. tecrübelerinizi anlatırmısınız

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sırasıyla Flört - Aşk - Cinsellik

ama bazen bazı kızlarda durum şudur

Cinsellik - Aşk - Ayrılık

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dostum..

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk buluşma flörttür bence sonra aşk gelir ama ilk buluşmayı soruyorsan uzaktan platonik yaşardık biz aşkımızı sonra buluşma da olmaz uzaktan flört , cinsellik zaten konu bile değildi :D ama lise yıllarında bunlar. Aslında bu üç kavramda birbiriyle karışmış, kim önce kim sonra belli değil, önce kim gelirse :) ama makbulü üçü bir arada bence :) kahve gibi bir pakette :)

0|1
    0|0
  • Ne olduğu karışık olan durumlarda bir isim konulmuyor isimsiz bir velet o sıralarda ilişki.Birisi kulağından çekip sen busun şusun demedikçe de öyle hava da kalıyor.Gerçi insanlar her ilişkiye "aşk" deme eğiliminde oldukları için her şeye "aşıklar",hep "seviyorlar"...

Belirli bir sırası yok aslında işin büyüsü de burada zaten.Ki ilk buluşma genellikle ne flört ne de başka bir şeydir tanımaktır o sadece.

0|0
    0|0
  • Bence isimlendirmemek lazım.

İlk buluşma tanışmak/tanıma amaçlı sonuçta. Zamanla bakılır, anlaşılıyorsa bir şeyler hissediliyorsa ilişkiye döner.

Cinsellikte 3. buluşmada 4.buluşmada gibi bir saçmalık söz konusu olamaz. Yaşanmak istendiğin de yaşanır.

0|0
    0|0
  • flörtun b* cikariyor millet, 5-10 sene flörtmu olur

0|0
    0|0
  • aşk olunca dıgerlerıde olur zaten ;)

0|0
    0|0
    • ama bazıları tadını alınca aşk olmadığını anlıyorlar buna ne diycen

• bazı kızlarla seviştikten sonra aşk olmadığını anlıyorum. sadec tadını alamk istiyormuşsun gibime geliyor

• önce flör sonra sevgi olur güven olursa cinsellikte olur

0|0
    0|0
    • bence biz erkeklere sen güvenme.. tadını alıncaya kadar aşk bizdeki. çok sağlam erkekler var tabiide. nasıl sağlam duruyorlar bilmiyorum. bana bir kadın teklif etse ilk buluşmada hep sevişmeyi düşünüyorum

• aşk tabikide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 üde aynı anda olmassa hiçbiri 5 para etmez ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...