Bir erkek bu kadar utangaç olur mu ?

Merhaba arkadaşlar benim dersanede hoşlandığım çocuk facebook'tan bana yazdı sohbet muhabbet falan çok utangaç olduğunu söyledi. dün güzel bir laf etti bana ve sonrada yarın sınıftan çıkmayacağını söyledi, yani söylediği güzel laftan sonra utandığı için yüzüme bakamazmış. ve bugün gerçekten sınıftan çıkmadı. ne yapabilirim, hoşlanmıyor mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum selamlar.

Önce cevap veriyim: evet olur.

Onun bu utangaç karakterini değiştiremezsin belki ama (zaten kimsenin karakterini değiştirmeye çalışma hiçbir zaman),

ona yardımcı olabilirsin.

Şöyle ki;

abimiz madem utanıyor onu utandırma.

Onu anladığını ona göster. Sen git yanına konuş, gülümse, her zaman sıcak davran. O tipteki arkadaşlar kafanlarındakini kolay kolay dışa vuramazlar senin de yardımcı olucağın nokta bu. Abiye pas ver. Haftasonları canım sıkılıyor de. Bu akşam ne yapsam bilemedim sen napıyosun de. Ne biliyim sen kızsın benden iyi bilirsin bunları. Ona güzel güzel cesaretlendirerek istediklerini utanmadan söylettirebilirsin.

Güzel sözler duymak istemen tabiki çok doğal. Ama unutma herkesin sevgisini gösterme/söyleme şekli farklıdır.

Vardığında haber ver demek

hava soğuk sıkı giyin demek kimisi için

sana değer veriyorum, önemsiyorum deme biçimidir.

Eyyorlamam bu kadar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bak ben en son 5ci sınıfta bir kızdan utandım ondada çok deli aşıktım çocukluk aşkıydı ama ne biliyim gördüğümde bayılıcak gibi mayoş oluyodum

1|0
    0|0
  • Sana facebooktan ne yazdığını yazabilirsen daha iyi yorumda bulunabilirim ya da ona ne cevap verdiğini yazarsan isabetli bir tespitte bulunabilirim. Bunca yıl sonra insan sarrafı oldum artık. Ama bir erkeğin bu kadar utangaç olması biraz abartılı. Utandığı için sınıftan çıkmamak falan... Bana biraz garip geldi. Sanki, yapmacık bir davranış gibi. Bir taktik kokusu alıyorum sanki. Ya çok ama çok kurnaz bir "yere bakan yürek yakan" ya da dediğin gibi utangaç. Birincisi olma ihtimali yüksek (günahını almayayım yine de)

0|0
    0|0
    • Ya mesela futbol oynarken sakatlanmş yavaş yürü falan ddm, senin icin yavaş yürürm ddi bu syledgi laftan utandı.

• Anladım! Kısaca, senden hoşlandığını belli etmiş galiba. buna şüphem yok. Çünkü, bunu söylediği için de utandığını söylemiş. "Utanmana gerek yok" falan demedin mi? Eğer dediysen ve hala utanıp çıkmadıysa sınıftan bu davranış çok garip. Muhtemelen taktik icabıdır. Ama, bunda da kötü birşey yok. Sadece, garip bir davranış.

• Dershane ikincisi olduğun için sana yazıyordur boşver unut gitsin :)

0|0
    0|0
    • Sen taktın bu dersane meselesne.

• Senden böyle dogru düzgn yorum okumak güzel. Teşekkür ederm.

• Bence utangaçsa üstüne pek gitme yavaş yavaş alışırsınız birbirinize. Rica ederim.

• hoşlanmasa utanmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayyyy yazik ya cok utangacmis :) ustune gitme

1|0
    0|0
Yükleniyor...