Sapıkların, katilerin günümüzdeki yeri ne olacak?

Sorulan soruları okuyorum fakat aklınıza hiç "sapıklar" gelmiyor mu? Gündemde de görmüş olduğunuz üzere (haberler, film, gazete..vs.) bu konular üzerinde bizlere yeterince bilgi vermiyormu sizce? "çoçuk sapıklarını" da geçtim; genel açıdan bakıldığında, sizce sapıkların yaygınlaşması, içimize kadar girmeleri; sizce neye dayanıyor?

Deşifre olmuyorlar çoğunlukla çünki işlerini " bir sanat eseri " , gibi haklarıyla veriyorlar.

Münever misal olarak suçu neydi? Katile inanmış olması mı? Zanlıların, katilerin şah damarları olduğunu sanan küçük bebelerin günahı nedir?

Bireysel olarak bu konuda fikirlerinizi merak ediyoruz toplum olarak.

(Evli, bekar her tür sapıklar hakındaki düşünceleriniz nedir)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• allah hepsinin belasını versin diyorum. Hele ki çocuklara karşı sapıklık düşünenlerin. hepsinitaksim meydanında hadım etmek lazım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Toplum sevişmek için çırpınacağına bu tür insanları yakaladığı yerde gebertsin ,linç etsin.

Birisi soygun yaptığında susmak yerine o koşarken bir çelme taksın .

geçenlerde müge de kadın yakalandı. kadın evli ve 2 sevgilsii var. bir sevgilisini diğerine öldürttü. bu tarz evlilik dışı yaşayanları aranızda kabul etmeyin. başta bu kişilerin yakınları kabul etmemeli. sonuca bak. biri öldü diğeri hapiste.çocuklar ortada.

sokakta ölsek kalsak elini uzatan olmayacak haldeyiz.

münevverin arkadaşlarını tanırdım. hayat dolu bir kızmış. bir katile inanmış . işin acı tarafı da cemi çıkaracaklar yakında ya daha ne diyeyim ..

0|0
    1|1
  • Bu hayatta ya da diğer hayatta her şeyin bir bedeli olduğuna inanıyorum.Bu bedeli ödetmek için fazla bekletmemek de bizim görevimiz olmalı.

Tecavüz gibi bir insanlık suçunu da saçma sapan nedenlerle haklı gösterme çabası içine girenler de bu nedenlerle kurtulduğunu sananlarda ancak aldanırlar.Gülüyorsan ağlayacaksın ağlıyorsan güleceksin yapıyorsan da yaptığının hesabını vereceksin.

0|0
    0|1
  • toplumu oluşturan insanların bazılarından bahsediyorsun.. her insan sapık, katil, şizofren vs vs olma potansiyeline sahiptir. her insan, her türlü kişiliğe bürünebilme potansiyeline de sahip olarak doğar... yeteri kadar gelişebildiginde bir toplum, (ki önce duygu sömürüsü üzerine kurulan çıkarcı politikaların yok olması şarttır. -inanç sistemlerinden bahsediyorum bu noktada-.. çünkü pragmatist yönetim şekilleri(inanç sistemleri) yasak getirir. yasaklar insan doğasına en çekici gelen şeylerdir. dolayısyla dindar toplumlarda daha fazla sapkılıklar, haksızlıklar, eşitsilikler, falanlar filanlarla karşılaşılır..) artı, hükümet, siyaset falan filan gibi kelimelrn yok olması dahi gerekicektir. yeteri kadar gelişen bir toplumun yönetilmeye ihtiyacı yoktur. yönetilmeye ihtiyacı olmayacak seviyeye ulaşabilme yolunda yönetilmeyen bir toplum doğru yönetilmiyordur ve lanet çıkarcıların oyuncağı olmuştur ki bu zaman o toplumun gelişmesi, bireylerinn yeterli farkınladık seviyesine ulaşması zor olucaktır. bireylerin farkındalık seviyesinn yüksek oldugu toplumların oluşması, bu doğrultuda kullanılabilir bir sistemin yaratılmasıyla alakalı olucaktır. farkındalık seviyeleri yüksek olucak bireylere sahip olan toplumda, dolayısıyla sapıklıklarla filan karşılaşlmayacaktır. ... ...

0|0
    0|0
    • dediğin gibi ahlaki çizgisi olmıyanlar eninde sonunda hak ettikleri yaşamı tadacaktır.

• öyle mi dedim(?) :)) hım :) tamam..

• Fuhuş, zina, cinayet bu kadar yansırsa medyaya, bu kadar yansırsa dünyaya.. Olacağı buydu.

Zaten hedef de buydu.

İnsan nefsini terbiye edebilseydi bu sorunlar kalmazdı.

Zor tabi..

Bakınız;

"Küçük cihattan döndük, nefsle olan büyük cihada başladık" (s.a.v.)

Saygılar..

0|0
    0|1
  • aşırı irrite oluyorum . yaklaşık 1 saat önce otobüste 40 yaşında adam her yer boş olmasına rağmen yanıma oturdu ve sıkıştırdıkça sıkıştırdı. gebersin hepsi insan değil onlar

0|0
    0|0
    • 40 yaşında olması sana sapık olduğunu mu çağrıştırıyor?

• tipini o iğrençliğini görsen. bacaklarını hayvan gibi açıyo bacağıma değdirmeye çalışıyo falan. 20 yaşındayım ben 40 yaşında olması daha da iğrençti ben de kalktım yanından

• tipleri onları ele veriyor çoğunlukla.

Erkekler Ne Diyor 2

• Nerden açtın konuyu. Midem bulandı. Toplum hasta abicim! Toplumu tedavi etmek lazım. Oraya buraya gökdelenler, vs. Yeşil alan yok. Gençler spor merkezlerinde olacağına AVM lerde abazan abazan dolaşıyor. Cahillik diz boyu. Kitap okunmuyor. Fakir aileler 5-6 çocuk yapıyor; sonra sokağa salıyor. Cinselliği sokakta öğreniyor çocuklar; kontrolsuz bir biçimde. Televizyonlarda en ahlaksızca görüntüler; muhabbetler. Gazetelerin ön ve arka sayfalarında çıplaklık alabildiğine. Zaten, erkek egemen bir toplumuz; kadın hala bilinçaltında (hatta reelde) ikinci sınıf insan bu ülkede. Orman kanunlarının hüküm sürdüğü bir ülkede insanlar da hayvanlar gibi hareket eder.

1|0
    0|1
    • eşine, çoçuklarına ailesine yazık. diyer tarafta ztn sürünecekler

• Kim neden eksi puan verdiğini yazarsa tartışabiliriz. İlginç olabilir. Bu herifleri asalım, keselim, bulduğumuz yerde gebertelim; yapamıyorsak bolbol beddua edelim. O zaman bu sorunlar çözülür. Öyle mi? Abicim, sebepleri tartışmamız lazım. Bataklığı kurutmalı. Bu sinekler neden ürüyor? Sormazsak nasıl çözeriz. Sebebin üstüne gitmeliyiz.

• Küçük çocuklara tecavüz eden, tecavüz edip öldüren sapıkları cezaevinde yaşatmıyorlar.

0|0
    0|1
    • inşallah

• Kesin ya. İçeri girdikten en fazla 6 ay sonra gebertiyorlar. Bizim eski kiracımız 15 sene hapis yatmış. Bursa cezaevindeyken , cezaevine 1 mahkum gelmiş. Adam uludağda nişanlı 1 çiftin bayanına tecavüzden ceza almış. 15 gün sonra kiracımız ve diğer 2 mahkum herifi şişleyerek öldürmüşler. Bu olaydan sadece 2 yıl ceza yemişler.

Yükleniyor...