Zengin, yakışıklı ve kültürlü biri ile birlikte yaşar mıydınız?

Bayanlar Zengin, Yakışıklı ve Kültürlü Biri İle Birlikte Yaşar Mıydınız?(Evlilik Dışı)

Güncellemeler:
Peki O Sizi Sevse, Siz de Ona Aşık Olsanız. Fakat Adam Evlenmek İstemiyor...

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmek sadece ritüeldir ama özellikle bir insan neden evlilikten kaçsın? Sorumluluklar yüzünden mi?

İlla birlikte yaşamamız gerekliyse evlenmemiz taraftarı olurum sonuçta bazı haklarımın oluşundan ötürü.

Ama dediğim gibi bu durumların zenginlikle yakışıklılıkla alakası olamaz.

İlla tercih yapacaksam tek yaşamak en güzeli.

1|0
    1|0
    • Aldatılma Korkusu Diyelim Mi?

• O Zaman Boşanma Derdi Olmaz. Mahkeme Falan En Sıkıcı İşler.

Kızlar Ne Diyor 11

• yaşamazdım

0|0
    0|0
  • Hayır!

0|0
    0|0
  • Zengin, yakışıklı, kültürlü olunca beraber yaşama ihtimali artacakmış gibi sormuşsun.

Tek yaşamayı tercih ederim. Etraftan kevaşe damgası yemek istemem. Evet, çevrenin ne dediğini önemsiyorum.

1|1
    1|0
    • G; Etraftan bana gelecek lafları önemsemeyen, ısrarla bunu isteyen adamın sevgisine inanmam.

• Sen de öylesin annem benim için, kafalar uyuşuyor...

• yaşamazdım böyle bir toplumda kadına saygısızlık olarak görüyorum

0|1
    0|0
  • Yaşardım sıkıntı yok yani :D

0|0
    0|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
    • Peki O Sizi Sevse, Siz de Ona Aşık Olsanız. Fakat Adam Evlenmek İstemiyor...

• seviyorsa zaten ciddi düşünmek zorunda ötesi olamaz

• Seviyorsam bunlarin hiç birini aramam

0|0
    0|0
  • Evlenmek istemiyo ama asik,o ne lan bakireyim ama hamileyim gibi

0|0
    0|0
  • Gelsin o benimle yaşasın

Bırakın şu marj.havalarını olmayan bir şey oluyor gibi gözükmez

0|0
    0|0
  • adam dediğiniz kişilik tipi kadın tipide ben oluyorum sevsemde kolay kolay eviliğe evet demem

0|0
    0|0
  • Zengini atalım onun yerine sevgili olma şartını yani sevmek-sevilmeyi getirelim cevabım evet.

0|1
    0|0
    • Peki O Sizi Sevse, Siz de Ona Aşık Olsanız. Fakat Adam Evlenmek İstemiyor...

• Ben çok istiyorum sanki evlenmek günün birinde çocuğum olmasını istemesem evlenmeyi hiç istemezdim

Erkekler Ne Diyor 2

• şimdi olmasa bile bundan 15 yıl sonra bu dediğin gerçekleşir :)

0|0
    0|0
  • "Etraf ne der" diye evleniyorlar. Ben ve karşımdaki kişi saygılıysa, bu attığım imzadan çok daha önemli. İmza, yasal olarak haklarını koruma altına alıyor ama bazı ilişkiler var ki yasalardan daha adil ve saygılı.

Ben evlenmeyi düşünmüyorum fakat birlikte yaşayabilirim. Bu, sorumluluktan kaçmak ya da "istediğim zaman bırakırım" kafası değil. Konsepti sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...