Spor salonu ne kadar yararlı arkadaşlar?

arkadaşlar orda hoca olarak başınızda yardıım eden bulunuyomu bide faydasını gördünüz mü

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• yararlı tabiki... vücudunu düzene sokuyosun daha neolsun... hoca basında durur senin vücuna göre bi program hazırlar ve yanlıslarını düzeltir.

eger gitmezsen ve kilolu biriysen yaglarının üstüne kas yaparsın ve daha cok kilo alırsın ama gidersen sana o yagları erittirip sonra kas yaptırır. eger vücut yapmak istiyosan kesinlikle fitness antrenörlerinden yardım almalısın..

0|0
    0|0
    • valla hoca yardımcı oluyosa herşeyine iyi ben o kadar çok karışmıyo diye biliyodum.

• tabikide hayır diyetisyen degil orası..ama dikkat edecegin seyleri ve yemen gerekenleri söylüyolar...

• tamam teşekkürler çok yardımcı oldun

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet sizinle birebir ilgilenen eğitmenler var sonuçta kendinizi sakatlamamanız gerekiyor... Düzenli devam edildiği zaman zayıflamak için de vücudun güçlenmesi için de birebir faydalı...

0|0
    0|0
    • yok ben zaten zayıfım sadece vücudumun yağsız olması için sordum yani vücudumu dengelemek istiyorum

• Faydalı evet...Salonda sadece kilo verilmiyor, almak isteyen insan için de yararlı, kas yapmak isteyen için de

• bence yararlı değil. kendin bi düzene oturt yürüyüşe çık şınav çek. mekik çek. spor salonu yoruyo insanı.

0|0
    0|0
    • giitinmi peki yani deneyimin var mı ?

• akşamları yemekten yarım saat sonra. 40 45 dakika yürüyorum. yarıyor ama hergün düzenli yap ve tempoluu yürü

• tamam ama yürümek neye çözümki yani neye yarar?

• Başında bilgili bir insan olduğu sürece yararlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz abimle gidiyoruz vede aşırı severek gidiyoruz abi kardeş abim sağolsun beni baştan yarattı resmen 1 91 boya 68 69 kiloydum ve yağ oranımı çok az arttırarak beni 83 85 kiloya çıkardı beslenmeme proteinime kazeinime kreatinime kadar dikkat etti ben de biraz emek verince ortaya gerçekten güzel bir iş çıktı biraz daha yolum var ama:) insanın kendisine bakınca güzel bir şey görmesi hoş oluyor iyi ki başlamışım bu arada 1.5 seneyi geçiyor azıcık 69 84 arası aldığım yol.

0|0
    0|0
    • iyi çalışmışsın o zaman sen :) boyu durdurmazmıki body ?

• he spor tabi etkiliyor kötü yönde ama olan boyuda kısaltmıyor uzamasını engelleyebileceğide tartışılır:)

• neyse ben biraz daha bekliyim :)

• çok gördüm

0|0
    0|0
    • ordaki öğretmenler sana yardımcı olduklarında şunu y bunu ye diyorlarmı sen ne yiyodun hocam mesela ben zayıfım surat tombiş vucuda göre hoca buna dayanarak bişeyler verirmi bana

• he senin başka ama hocam o çok yararlı biliyorum :) ben fitness salonu felan diyorum

• onuda profesyoneller ii yapıyor ii bir yere gitsen sonuç alırsın

• Çok yararlı olur...imkanın vaktin varsa git,ruhen ve bedenen sağlığını kazanırsın

0|0
    0|0
  • hoca var.çok faydası da var

0|0
    0|0
  • Evet, faydasını gördüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...