Yakışıklı erkek / çirkin kız çifti görseniz ne düşünürsünüz?

Yakışıklı Erkek / Çirkin kız çifti görseniz ne düşünürsünüz ? İçinizden ney söylersiniz genelde ? :)

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• erkek belki kızın iç güzellğine aşık olmuştur derim

1|2
    0|0
    • Hmm adona eski erkek arkadaşın çirkin bir kızla çıksa peki ?

• öyle tabi istemem eski sevgililerim benden güzel kızla çıksın :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 8

• yakışıklı/güzel çiftler dikkatimi çekmiyor da yani sonuçta onlar birbirini beğendiyse bize laf düşmez herkese sevdiği güzel gelir diye düşünürüm

lakin bazen böyle çiftler görüyorum adam kızın ağzının içine düşücek o derece ilgili ne dese yapıyor falan o zaman işte bu kadın bu adama napıyor da acaba bu adam köle oluyor diye düşünmeden edemiyorum ya da romantik bir çift gördüğümde kız açısından vayy bee ne şanslı kız diye düşünüyorum hep manevi şeylere bakıyorum farkettim de :)

0|1
    0|0
  • Allah herkese çirkin şansı versin derim

0|1
    0|0
  • Sadece beğenmeyle olsaydı fiziksel özellikleri hoş olmayan insanlar evlenemezdi, sevgili bulamazdı vs.Demek ki asıl önemli olan tamamen güzellik değil bunun maneviyatı var. Önemli olan karşındakine ne ölçüde güvendiğin, sevdiğin, saygı gösterdiğin... Onlar birbirlerini seçtilerse kimseye laf düşmez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Onlar birbirlerini yakıştırıp birlikte oldularsa bana ne kendi tercihleri

0|1
    0|0
  • Allah ayirmasin )

1|0
    0|0
  • Kızı kullandığını düşünürüm. Yada kızın zengin olduğunu. ;)

0|0
    0|0
  • Erkek kızı kullanıyordur der ve noktayı bırakırım cümleye o kadarrr :D

0|0
    0|0
  • kesin kız veriyordur buna dsgdsgf

0|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 7

• kızın bazı özel yetenekleri olduğunu düşünürüm :)

0|1
    0|0
    • Hmm :) Başka birşey düşünür müsün kardeşim. Mesela yakın bir arkadaşın çirkin bir kızla takılıyor ne derdin içinnden ?

• İçimden demezdim arkadaşımı çeker kenara önce aşıkmı yoksa başka bir amacımı var onu öğrenirdim

• Hmm anladım

• İnsan, kendinde olmayanı ister..

Çirkinlik güzellikle, güzellik çirkinlikle taçlandırılır.

Aşk olur.

Tutku olur.

Ter damlaları birbirine karışır.

3|1
    0|0
  • guzel kizi mal biriyle gordumu isyan ediyorum, durdurun dunyayi inecek var diyorum kendi kenddime :) :))

0|1
    0|0
    • Can mesela yakın bir erkek arkadaşın çirkin bir kızla takılsa ne düşünürsün ?

• İşte bende bu yüzden aslında çekiniyorum...

• cirkinmisiniz ki ? bu bneim dusuncem herkes benim gibi degil kimileri boyle seyleri onemser kimileride onemesemez ya da onemsede cirkin olandan bisiylerinden yararlandigi icin aralarina alanda var,dedigim gibi kimileri icin guzel cirkin fark etmez ama bu bneim dusuncem,cogu kizlar guzel degil mesela bir karis boya ilee gizleyebiliyorlar

• gönül bu aka da konar ..okada der gecerim:)

0|2
    0|0
    • Hmm :) Başka birşey düşünür müsün kardeşim. Mesela yakın bir arkadaşın çirkin bir kızla takılıyor ne derdin içinnden ?

• allah mesut etsin derdim ya ne diyim

• 0|1
    0|0
  • vay mk oğlana bak kıza bak derim :)

0|0
    0|0
  • yav ask bu cırkın guzel farketmez asık olmuslar bırbırlerıne dıkkatımıde cekmez hıc

0|0
    0|0
Yükleniyor...