Parasız kaldığınızda tefeciye gitmeyi düşünür müsünüz ?

parasız kaldığınızda ,borcunuzun günü gelipte ödeyemediğinizde tefeciye gitmeyi düşünürmüsnünüz ?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• tefeci ney oluyor

1|0
    0|0
    • "Ney" oluyor işte :)

• bilmemen güzel başını ağırtmaz bence öğrenme günün birinde aklına gelmesin.

• ya biliyorumda anlamadığım tefeci dediniz kişileri nasıl buluyorsunuz

Kızlar Ne Diyor 8

• Gitmem.Kolay kolay borclanmam, oldu ki zorda kaldım borclandım.gerekirse ac kalırım, biriktiririm.zamanı geldiginde de paramı hazır tutarım.

0|0
    0|0
  • asla gitmem. gider annemden kardeşimden arkadaşımdan birinden borç alırım ama tefeci asla.

0|0
    0|0
  • Düşünmem.

0|0
    0|0
  • tefeciye gitmem gider vadeliden çekerim bankadan :)

0|0
    0|0
  • Düşünmem.

0|0
    0|1
  • hayır,

0|0
    0|0
  • dusunmem o daha kotu

0|0
    0|0
  • Yok sıkarım kafama ..

Abi ne gerek var kredi çek ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zaten tefeciye gitmiyormuyuz bankalar tefecinin dik alası :D ayrıca tefeciye gitmem çünkü boyumu aşan işlere kalkışıp ondan sonra parasız kalmam garanticiyimdir çok.

0|0
    0|0
  • yok düşünmem..ödememde..

0|0
    0|0
    • o da güzel.

• teşekür ederim paraya ihtiyacım yok.zaten iş olarakta sürekli kredi işi yapıyoruz ve çok sayıda insan bizi tefeci sanıyor ciddi bir sayıda insan tefeci peşinde o bakıma sordum.

• banklarda tefeci zaten farkları yok onlara gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Bir tefeciyle tanışmak bile istemem

0|0
    0|0
  • tefeci sensin galiba

0|0
    0|0
  • Para her zaman vardır.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • almam demeyın arkadaşlar...

* allah kımseyı düşürmesın..

0|0
    0|0
  • tefeciye elini veren kolunu alamaz sen modern zaman tefecilerine git yani bankaya

0|0
    0|0
    • benim ihtiyacım yok çok şükür.sadece çok sayıda insan tefeci peşinde ve aradaki farkıda algılamış değiller o bakıma sordum soruyu.

• parasız kaldığımda,kitapların arkasından küçük paraları kesip borcumu ödüyorum

0|0
    0|0
  • Tefeciye gitmem. En başından kontrollü harcama yaparım. Olmadı bankadan kredi alırım onu taksit taksit öderim. Hoş, bankalar da legal tefeci ama en azından başını ağırtmıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...