Hangi sporu yapacağıma karar veremiyorum, fikir verir misiniz?

Merhaba, 1.71 boyundayım 60 kiloyum.Üst bacaklarım kalın ve iç bacaklarım çok yumuşak, basenlerim var. Bu sebeple özellikle bacaklarım/ basenim incelsin ve sıkılaşayım, aynı anda da 5 kilo kadar da vereyim istiyorum.

Karar veremiyorum fitnessa mi gitmeliyim yoksa pilatese mi?

• Fitness
    57% (4)50% (1)56% (5)Oy Ver
  • Pilates
    43% (3)50% (1)44% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• fitness kilo vermek için pilates sıkılaşmak için öncelikle 3 ay fitness yapıp 3 ayda pilates yaparsan güzel bir vücudun olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sıkılasmak ıcın fitnes ii olur ama kılon ve boyun ii bence fızıgın mukemmel olur bıraz fitness la ;)

1|0
    0|0
  • pilates ilede fitness ilede vücudun sıkılaşır ama zayıflamak istiyorsan fitness yapmalısın daha fazla enerjiye harcıyorsun çünkü doğal olarakta bu zayıflamana sebep oluyor.

1|0
    0|0
  • Üst bacaklar mı ? Üst alt toplam kaç bacağın var ? Nasıl birşeysin sen ?

Uzak dur benden. Uzakdoğu sporları yap. Çin malı plates yap.

0|0
    0|0
  • Sadece koş hemde çok koş

1|0
    0|0
  • Bacakların incelsin istiyorsan sürekli tempolu koşu yapman lazım. Bizim salona gelen göbekli amcalar göbek eritmek için koşu yaparlar ama bacakları göbeklerden önce inceliveriyor :)

0|0
    0|0
  • plilates

0|0
    0|0
  • pilateesssss tabiki si :D

0|0
    0|0
  • pilates iyidir

0|0
    0|0
  • yer hareketleri yap

0|0
    0|0
    • Kendi başıma evde denedim yerde hareketler ama yok yani istediğim gibi etki etmiyor.

• Pilates tabiki fitnes size ykaışmaz bayansın.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• plates i boş ver sadece sıkılaşmakla bir şey olmaz fitneesss

1|0
    0|0
  • Fitness bence

0|0
    0|0
  • bence fitnessa gitmelisin orda power plate var cogunlukla artik onu kullan bak cok inceltiyor bacaklari :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...