Öğretmen problemi :(

merhaba arkadaşlar. benim sevdiğim bir öğretmenim kopya çektiğimi düşünüyor ve bunu ima ediyor. ama çekmemiştim. hocanın yanına gittim. sert yaptı. notların ortada bu notlarla o notu alamazsın dedi. bana inanmayacağını söyleyip beni konuşturmadı. çocukça olduğunu biliyorum ama sevdiğim bir insanın gözünde böyle biri olmak zoruma gidiyor işte. onun dersinde nasıl davranmalıyım? bu olaydan önce aramız iyiydi sıcaktık :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• düşünüyor ne ya o ne saçma bişey, gördüyse görmüştür kopya çektiğini, görmdiyse öyle düşünüyomuş da bilmem neymişde yok öyle bişey bir halt yiyemez.

0|0
    0|0
    • notumu falan kırmadı ama diğer notlarıma göre bu notu alamazmışım

Erkekler Ne Diyor 2

• ehhhh..sihtir et be ne düşünürse düşünsün..

0|0
    0|0
  • ogretmen sevgisini iyi bilirim. öğretmenine git ve gerçekten kopya çektiysen hemen ozur dile. içten ol. gözlerinin içine bakarak soyle ama. seni affedecek, hatta araniz eskisinden bile iyi olacaktır. emin olabilirsin. ama asla ağlama. mahcup olduğunu anlasin.

0|0
    0|0
    • ama çekmedim sorunda bu :(

• o zaman onu inandirmanin bir yolunu bulmalisin. derslerinde gözüne gir ve atak ol...;

Kızlar Ne Diyor 2

• madem ki kopya çekmedim diyorsun git müdüre öğretmeninin söylediklerini söyle onlar karar versin bir daha sözlü sınav yapsınlar seni tek başına zaten çalışmışsan yine aynı notu alırsın ayrıca temize de çıkmış olursun

aynısı başıma geldi ben öyle yaptım hemde daha yüksek not aldım ikinci sınavdan

0|0
    0|0
    • doğru ama uzatmak istemiyorum ben sadece diğer derslerinde nasıl davranmalıyım soğuk mu eskisi gibi sıcak mı onu bilmiyorum :(

• normaldavran arada samimiyet yokmuşgibi

• Diğer sınavlarında da yüksek not alırsan, belki çalıştığını anlar.

0|0
    0|0
    • doğru. ben sadece diğer derslerinde nasıl davranmalıyım soğuk mu eskisi gibi sıcak mı onu bilmiyorum :(

Yükleniyor...