Sizinde sevgilinize ilk yazdgınız şiir ne ?

sevgilime yazdığım ilk şiir nasıl

Ben var ya ben pis yedilinin asını gitarın basını karının hasını severim. Tükürsem sel sanırsın, hapşursam deprem, öksürsem fırtına sanırsın burdan bir salsam sevdiğim yerle yeksan olur o duvara yapışırsın. Ama bide seversem var ya toynakları yanmış davar olsan benden kaçamazsın.

Güncellemeler:
Bu bir şaka şiirdi ama söyledgm şiiri yazmıcam

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şiir sayılmaz ama bunu yazmıştım bir ara :D

Çok romantik bir çiftiz biz bence..

Mesela bana evlenme teklifi ettiği gün gidip birlikte kokoreç yemiştik.. Ve ilk kokoreçi o zaman yedim mesela..

Yani öyle romantik ki hem ilk evlenme teklifimi hem ilk kokoreç yiyişimi o gün onun sayesinde gerçekleştirmiş oldum..

Böyle de uyumluyuz işte biz. Mesela bazen hiç aç olmadığım halde bana birden çikolata getirir ve ben de onu yerim. Canım istemese bile yerim.

Çünkü biz aç olmadığımız zamanlarda bile birbirimizi kırmadan birşeyler yiyebilecek kadar seviyoruz birbirimizi.

Aşk illaki mum ışığında yemek yemek değil ki. Mesela çok korkmama rağmen sırf o istiyor diye göle gidip yunuslara binebiliyorum.

Çünkü düşersem bile o beni kurtarır. (Ayrıca can yelekleri de var)

Ayrıca sınıfta kalacağımı bildiğim halde elime kitap alıp kitabın arkasında mesajlaşacak kadar seviyorum da onu. Hatta o üzülüp vicdan azabı çekmesin diye düşünecek kadar da onu düşünüyorum.

Veya hiç sevmemesine rağmen sırf ben çok seviyorum diye alt yazılı film bile izliyor benimle. Hatta Titaniğe bile girmeyi kabul etmişti sırf benim için..

Veya ben şiir yazıyorum diye oda yazmaya çalışmıştı mutlu olayım diye.

İşin güzel tarafı ikimizde yazmayı beceremiyorduk.

Yani illa romantik olmak için boğaz köprüsüne gitmeye gerek yok.

Veya bana bir demet gül almasına.

Hem o neki yani hemen soluyor..

Onun bana aldığı kaktüsler bak kaç ay oldu su vermeyi unutmama rağmen hiç birşey olmuyor sapasağlam.

Müzik zevklerimiz aynı olmasa da seviyorum ben onu. Çünkü asıl önemli olan şey yemek zevklerimiz aynı.

Herşeyden öte çok büyük bir ortak noktamız var. İkimiz de birbirimizi seviyoruz.

Bundan daha fazlasına ne gerek var ki?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şiirin ilginç geldi :) ama ben hiç şiir yazmadım sadece okumasını severim :)

0|0
    0|0
  • Daha çok bir hayvanlar birliktesin der gibi olmuş .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk sevgilimin, ilk anda gözlerime baktığı sırada dudaklarını yapışıp, uzun uzun öpmüştüm.

Sayılır mı?

0|0
    0|0
  • bahçelerde maydonuz

bu ne biçim hıyar

ben annemi özledim

yaşasın 19 mayıs

0|1
    0|0
Yükleniyor...