Futbol zayıflatır mı, kilo mu aldırır?

Arkadaşlar benim spor adına tek yaptığım şey halı saha maçı yapmak. ben 23 yaşındaym ve 51 kiloyum. sizce sebebi maç olabilir mi.

Çook zayıfım. ne yaptıysam kilo alamadım. Ve futbolu da bırakamadım.

NOT: Haftada 3-4 halı saha maçı yapıyorum.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo alamamana bir sebeptir evet. Ben de eskiden oynadığım için metabolizmam fazla hızlı çalışırdı ama sonra düzeldi bu durum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benden 1 kilo fazlasın yani.

Hocam, sen iyisi mi halı sahadayken de bir şeyler atıştır. Ellerinde abur cuburla çık sahaya.

0|0
    0|0
  • haftada 3-4 gün cardio yapıyosun işte bunu zaten fazla kilolu insanlar zayıflamak için yapıyor kilo almak istiyosan protein tozuna başla

0|0
    0|0
  • Bence diyetisyene gidip iyi bir kilo alma programı verse sen toparlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zararı olmaz ama iyi beslenmiyorsun her gün yumurta süt et peynir yoğurt yemeye calıs spor yapıyorsun bari faydası olsun

0|0
    0|0
  • ultra zayıfsın hacıı

0|0
    0|0
  • Cidden, bu yeni nesil neden böyle cılız bu kadar?

Muhtemelen ektomorfik bir beden yapısına sahipsindir. Bir de üzerine sürekli halı saha maçı.. E, düzgün de beslenmiyorsundur..

Onun yerine Body Building icra et..

En azından beslenmek - gelişmek - dinlenmek adına gerçekten spor yapmış olursun.

Üstüne seksi bir adam olursun.

Üstüne daha ferah bir beynin ve ruh halin olur.

0|0
    0|0
    • Öneri güzel de abi, salonlar da çok para istiyo ya. evde yapılacak spor yok mu bedavaya :D

• öğrenciliğin gözü kör olsun :D Seneye para kazanmaya başlayınca bir spor salonu düşünüyorum. en iyisi body midir hocam

• En iyisidir, emin ol..

Beynine de yarar..

• bende istiyom halısaha maçı yapmak adam yok ya gerçi benim kilomda azda seninki kadar değil

0|0
    0|0
  • e yani haftada 3-4 gün kardiyo yapıyorsun demek bu da zaten kilo vermek isteyen biri kadar kardiyo yapıyorsun anlamına gelir

ben genelde kilo verdirmede yardımcı oldum ama bence kilo verdirmenin tam tersi uygulansa kilo alınır.

çok ye az hareket et

0|0
    0|0
Yükleniyor...