Premier League mi Primera Division mi Süper Lig mi?

Evet futbol severler hangi ligi severek izlersiniz?

• Premier League
    A seç
  • Primera Division
    B seç
  • Süper Lig
    C seç
  • Futbol izlemeyi sevmiyorum
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketi unutmayın ! :)

0|0
1940

En İyi Erkek Görüşü

• ispanya ligindeki oyun zevkini kalitesini hiçbir yerde bulamıyorum . kabul ediyorum herşey Barça ve real egemenliğinde ama olsun . diğerleri aralarında oynarken fazlasıyla yaratıcılar . ispanyollar latin özellikleri taşıdıklarından tekniklerdir , hızlılardır . ama ingilizlerde aynı tat yok bence . ve ülkemize gelelim ; ben futbolcuyum bizim türk defanslarını yürüyerek geçebiliyorum . arkadaşlar ülkemizde futbol mu oynanıyor Allah Aşkına . kasap lan hepsi :D

1|0
    0|0
    • Evet ispanyol futboli daha bir nasil dessem efendi efendi :D ingiltere ligi biraz daha sert..ve turk ligi hakemlerin ellinde futbolla malesef cogu zaman ilgisi kalmiyor :)))

• bir bayandan bu kadar doğru tesbitler şaşırttı . devam et futbolla ilgilenmeye . uslu bir çocuk olursan birgün seni maçıma davet edebilirim :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Premier League her maçı izlenebilesi

1|0
    0|0
  • Futbol izlemeyi 6-7 sene önce bıraktım... Çünkü endüstriyelleşen bir sektör haline geldi futbol. Spor değilde profesyonel bir iş mantalitesi var. Zevk alamıyorum izlemekten artık.

Oynamaktan zevk alıyorum sadece şu aralar. Ama eskiden favorim İtalya Ligi Serie A idi.

1|0
    0|1
    • :-) tsk ederim yorumun icin...hersey endüstriyelleşti yani economiye faydasi olmayan birsey var olmiyor zaten bu devirde..

• Arada maçlara bakarsam ya milli maçlar oluyor, ya da İtalya ligi. Fakat sporun endüstriyeli olmaz! Basketbol hala zevkli mesela, bkz. NBA... Zevkini korumayı başarmış.

Futbolda endüstriyelliğin afedersin boku çıkarılıyor.

• Futbol otuz sendir endüstriyelleşiyor... Bunun ne sakıncası var?

• Premier League diyorum türkiyede maçlarla onların oynadığı maçları kıyaslarsak onlar bizden kat kat üstün süperlig artık şike davasıyla birlikte iyice dipe vurmuş vaziyette o yüzden her zaman için avrupa liglerini çok sevmişimdir.

1|0
    0|0
  • la lıga olmadığı için dievisionu seçtim :D

1|0
    0|0
  • Keşke biraz daha ekleseydin.. bu aralar iyi gitmiyor ligler nerde 2000-2001 senesinde Serie A maçları :D, barcelonayı ızlemesi zevkli oldugu icin LA Liga yı secerdim.

1|0
    0|0
  • La Liga

1|0
    0|0
  • tabıkı ıngıltere lıgı . ama ıspanya lıgındekı barca ve madrıdlerın bacı bana zevk verıyor o ayrı

1|0
    0|0
  • ben erkek ken bu dediğin ligleri bu kadar yakından takip etmiyorum

1|0
    0|0
    • :) bende hepsini takip etmiyorum, Primera Division takip ediyorum bide Galatasaray maclarini.. hangisini takip ediyorsun sen? hic birinimi?

• Premier League

1|0
    0|0
  • play staion en güzel lig orda, çünkü ben kurdum kuzenlerimle hafta sonu parasına müsabakalar düzenliyoruz. ee fifa 12 bende olduğu için :))) fifa başkanı ben oluyorum her oyundan % 5 komisyonum var bana göre en güzel lig benim ligim

1|0
    0|0
  • hertürlü Premiuer League. Futbol diyince akla gelir.

1|0
    0|0
  • Premier League

1|0
    0|0
  • Bundesliga.

1|0
    0|0
  • "Primera Division" Premier League'nin İspanyolca yazılışı.. A la B aynı mı, yoksa B şıkkında La Liga mı denmek istenmiş?

1|0
    0|0
    • La liga Primera Divisionin aynisi ispanyol ligi... Premier League ingilizlerin ligi... Premier league ve Primera Divisionda ikiside ayni anlami tasir ama ispanyollar ingilizcesini kullanmiyorlar ingilizlerde ispanyolcasini ..

• hımmm... hımmm.. Bundesliga da olmalıydı.. link

• premier ligi takip edemiyoruz artık.önceden izlerdik ama digiturk aldığından beri izleyemiyoruz.La Ligayı izlemek güzel ama premier lig bir başkaydı

1|0
    0|0
  • Tabi ki Premier League İngilizler başka yav

1|0
    0|0
  • öncelikle süper lig daha bir zevkli olmaya başladı sadece 4 büyükler değil anadolu klüpleride çok iyi futbol oynuyorlar.

la liga

arjantin premier lig apertura

1|0
    0|0
  • La Ligaaaaa FORZA MADRİİİİD :)

1|0
    0|0
  • premier League-Arsenal

1|0
    0|0
  • Süper Lig'mi? İngiltere 2.ligi bile bizim ligimizden daha süper.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 19

• İspanya Lİgi çok kaliteli bir lig aslında ama bir o kadar da kalitesiz Real Madrid ile Barcelona her zaman ilk ikide oluyor Real Madrit birinci sırada Valencia ucuncu sırada arada 21 puan fark var :) İngiltere ligide kaliteli ama Almanya Lİgi bir başka .

Türkiye Ligi çok kalitesiz yaramaz .

1|0
    0|0
  • Süper olan Super lig

1|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi maçları heyecanlı oluyo. ara sıra izliyorum.

1|3
    0|0
  • Super lig tabiki!

PESINDEYIZ HERYERDE CIMBOMUM ! 1905***

1|3
    1|1
  • Premier League

1|0
    0|0
  • futbol izlemeyi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Ben Süper Lig'i seviyorum :)

1|0
    0|0
  • süper lig + la liga + el classico :)

1|0
    0|0
  • Futbol izlemeyi sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • La liga,süper lig

1|0
    0|0
  • Süper Lig

1|0
    0|0
  • super lig

1|0
    0|0
  • La liga

1|0
    0|0
  • bir ara ciddi manada premier league takip ediyordum ya :)

1|0
    0|0
  • hıc anlamam futboldan :P

0|0
    0|0
  • Süper Lig

0|0
    0|0
  • Süper Lig

0|0
    0|0
  • Futbol izlemeyi sevmiyorum