Türkiye'de erkek olmanın zorlukları neler?

Hep kadın olmanın zorluklarından bahsediyoruz peki ya erkek olmanın zorlukları ...

Misafirlere pipi göstermek, perde takmak, Musluk contası değiştirmek...

Türkiye deki birçok kadının bütün erkekleri potansiyel ırz düşmanı olarak görmesi ayrı bir konu. Asansörde karşılaşıp Günaydın desek oha aşılıyor diyecek kızlar var.

0|0
1410

En İyi Kız Görüşü

• evde erkek varken musluk contası değiştiren bayan düşünemiyorum ? :D

Perdeyi evde ben takarım :D genelde uzun olanlara taktırıyor anneler. :D evde uzun sensen yandın demektir... mutfaktaki en üst dolabın içinde olan tencereye kadar indirttiriyor anneler :D :D

kalite tesadüf değildir ... efendi adam her yerde kendini belli eder çünkü o 1 adım öndedir zaten.. eğer sen yan gözle bakmazsan kimseye , efendi durursan kim sana o gözle bakar ?

son olarak o tip kızların da özgüven eksikliği vardır... merhaba diyen kesin ona asılıyordur hatta teklif bile etmiştir.. ama hayal dünyasında :D

0|1
    1|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• 12 saat bazen daha fazla calisirlar,aldiklari para emeklerinin yarisinin karsiligi bile degil.

Sonra gel de o para ile ev gecindir,cocuk büyüt,yetistir.

Gel de ailen ile,kendin ile ilgilenebil...

...

0|3
    0|1
  • Onu bilmiyomda o yakışıklılıkla başına herşey gelir maşallah

0|0
    0|0
  • Bişeyi atlamışsın...

Eşşekler gibi çalışıp, ailelerine bakmaları da bir zorluk bence :)

0|1
    0|0
  • Türkiye'de erkeklere şöyle bir baskı yapıyorlar.Daha doğru ifadeyle sağ vurup soldan çakıyorlar.Diyorlar ki:sen kocaman oldun ayaklarının üzerin de durmalısın,para kazanmalısın ama ailene bağımlı olmamalısın adam oldun sen tarzı bir nutuk çekiyorlar ama ayrı bir bireysin,özgürsün lafının da altını çizip biraz kısıtlıyorlar.yani mesela avrupa'da erkek kişimiz 18'ini doldurmadan eve çıkıp,eve çıkmayı bırak aile yardımıyla ev,araba alıp hayatına kendi yol verirken Türkiye'de öyle bir durum yok.Kaç yaşın da olursan ol bir şey yaparken aile rızası almalısın.Mesela okuduğum üniversite de bir arkadaşım var çocuk kyk yurdun da kalıyor biraz titiz bir şey eve çıkmak istiyor ama ailesi izin vermiyor bunun gibi br çok örnek

0|1
    0|0
  • Sende haklısın .

0|2
    0|1
  • :D valla haklısın.Bazen yanımızdan gecerken guluyolar,konusuyolar dırekt ustumuze alınıyoruz.Aslında olmayabılır.Ama sıze kaderıınızın bır oyunu bu arkdslr.yapacak bır sey yok :)))

0|1
    0|0
  • perde asmak. asansörde günaydın demek. bunlar bende de var. neyseki misafirlere henüz bir şey göstermedim. hala kadın sayılırım.

0|0
    0|0
  • geneliniz öyle oldugu için yapılıyor tüm bunlar ayrıca türkiyede erkek olmaktan kolay başka bir şey yok.

0|0
    0|1
  • kadın olmak daha iyi

0|0
    0|0
  • Erkek olmakta çok zor çünkü hayata tutunmak zorundular

0|1
    0|0
  • Soruna 1 yıldız verdim

1|0
    0|2
    • Yanlış sorudasın ben erkek olmanın zorluklarını sormuştum soruma kaç yıldız verdin değil

• Bana da bir, erkek grubu, ıslık çaldı 'kuzenimle öylesine yoldan geçerken.

Erkekler az değilsiniz.

0|0
    0|5
  • En büyük zorunluluk eve bakma ve para getiren varlık gözü ile bakılmalarıdır.bu onlar için zor olabilir

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• normalde bilemem ama italyan birisi ve 187 boyu,mavi gözleri beyaz teni geniş omuzları 79 kilosu olan biriyseniz aynı ben gibi cok seviliyosunuz :D

0|0
    0|2
  • Evet kezban kaynıyo etrafımız :P

0|1
    0|0
  • Türkiye de bir erkek:

- Öğrenciyse aşık olamaz.

- Öğrenciyse parasızdır.

- Askerdeyse aldatılır.

- Memursa aç kalır.

- Düşerse bir tekme daha atılır.

- Safsa kandırılır

- Çakalsa öldürülür.

0|2
    0|0
  • erkek olmanın zorlukları triplerle başa çıkmak askere git işe git

0|0
    0|0
  • Eğer kızlar umursanmazsa bunların hiçbiri olmaz.Ve bir erkek olarak söylemeliyimki hayat gerçekten çok zor :-/

0|0
    0|0
  • hemen her kadın tarafından hepimizin abaza zannedilmesi..

0|1
    0|0
  • türk kızları tabiki de.

0|0
    0|0
  • pipimi çekip duvara asmama az kaldı ki büyüdüm

0|0
    0|0
  • otobüste değdirmesen bile kadın değdirdin bana dediği anda linç edilirsin başıma gelmedi ama korkuyorum mk :(

0|0
    0|0
    • Kadina sirtim donuk olmasina ragmen suclanmistim haha.d

• ne yakışıklı bişeysin sen :D:D:D:D

1|1
    1|1
Yükleniyor...