Çocukken yaptığınız abuk subukluklar...

Kültürle kişilik arasında baya gittim geldim sonra aman zaten ekinoks gelmez diye kişilikte karar kıldım :/ Zile basıp kaçmalardan kapının önündeki 44 numara kunduranın ağzına kadar suyla doldurulması gibi bir çok muziplikler ele alınabilir.Evet mikrofon sizde,neler yaptınız ? ha?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şu 44 numara meselesini okuyunca o olayı bizzat ben yaşadım kank, kevaşenin biri ayakkabımın içine komple çayı dökmüş yani demliği komple dökmüş. Bende ayağı daldırdım, surat şeklim değişti.

Öğrenci evi anısı.

1|1
    0|0
    • fdsgdskfdsklj kank biz japon balığı atmayı düşündük o kunduraya

• Manzarayı yine vermişin karşiim dsfgdf

• Aşağıdakileri iyi kesiyon karşim sdkljfkjlsd

Kızlar Ne Diyor 9

• O zie basıp kaçmalar bir gün çok kötü olarak geri döndü bana.

20 kişi falanız sanırım, tüm mahalle çocukları olarak toplanmışız. Üstler zaten çamur, kir içinde. Erkek çocuğu gibi top oynardım. Dizlerim yara bere. Neyse bir apartmanı kestirdik gözümüze. Bastık tüm zillere kaçacağız. Tamda o anda kapı açıldı, içeriden kapıcı çıktı. En arkada da ben vardım. Saçımdan tuttuğu gibi havaya kaldırmıştı. Çok fenaydı :/

Onun dışında annemin rujlarını ısırıp ısırıp parçalardım. Sonra da gidip anneme gösterirdim marifetmiş gibi. Birde arkadaşla mahallenin bakkalından cips çalıp çalıp başkalarının üstüne atardık. Bu sonuncusu fenaymış :(

1|1
    0|1
  • Eve gelen misafir benden su isterse bardağın içine dilimi sokup öyle götürüyordum.

2|1
    0|1
  • ilk okul çağlarında bir erkek laf attı bana atsada takmazdım kardeşime takılınca kayışlar koptu bir akşam üstü mahallenin alt tarafında çocuğu köşeye sıkıştırıp dövücem boğazına yapışmışım yapmayacaksın tamam mı diyorum tam dövücem birde baktım bizim abi yerleri suluyor :D altına yapmakla kalmadı önce başı yarıldı altına yaptına keza üstüne bide mahalleden attırıldı tarafımdan... korkusuz fecidim mahallede nerdeyse elimden geçmeyen çocuk yoktu bu yüzden çoğu arkadaşım eziklerdi ama en kuvvetli olurlardı onlarla son maceram son ses bütün mahalleyi ayağa kaldırmak oldu :)

0|1
    0|0
  • ben cok odacıydım ıdaya gırdım gıbı tehlıkeyı de cok severdım ornek kocaman dıvar var bızım bınadan arkadas bızım bahceden cıkar yola bakan yere tırmanırdı bende cok yapardım... bır basla arkadasla ıdaya gırerdım sen merdıvenden atlayamazsın derdım 10 merdıvenden atlar dızlerını kan ıcınde gorrudum :D 5 ya da 6 katdan o zamanlar 6 yasındaydım bına yuksek yapılmıstı tutunmadan pencereden sarkardım :D ama dusmezdım mılletın cocugunu dover bırsey olmamıs gbı gerı gelrıdım :D mılletın cocugu azar ısıtır bense cılgınlıklara devam ederdım ... pencere kenarlarında oturmayı severdım halende otururum :D :D... dısarda oynamaya cıkdımda mutlaka bı yerımı yaralayıp ya da kanatıp gelırddım erkeklerı cok doverdım :D D cok muzurum ben ya :D

0|1
    0|0
  • Yavru kediyi kış günü hortumla yıkayıp bide üstüne kaşıkla kuru fasulye yedirmiştim :/ İçim sızlıyor yeminle düşündükçe.

1|1
    0|0
    • gkdgdsfsd fasulye mi

• Evet ya çok hayvanseverdim ben mincirikken sonra bu sevgimin hayvanlara zarar verdiğine karar verip vazgeçtim :)

• Su savaşı yaparken sıcak su doldurup arkaşıma sıkmıştım sonra o gün boyunca ondan kaçmak zorunda kaldım

0|2
    0|0
  • Çocukluğumdan beri ''bebeklere'' karşı antipatim var.

Çocuklu yaşlarımda, kendimden küçük miniklerin ayağına basar, cimciklerdim.

Ağlarlardı, kezzyler.

0|1
    1|0
  • o kadar uslu o kadar akıllıydım ki hala o günleri silemedim hafızalardan

0|1
    0|0
  • tavşanımı abimin yastığına işettim

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevmediğim insanların apartmanına gidip şarterlerini indirirdim.

1|1
    0|1
  • Kelebekleri kesip karıncaları beslerdim.

Ya da çekirgeleri dikenlere takıp karınca yuvalarının önüne dikip onları kurban edermişçesine karıncalara tapardım.

0|1
    0|0
  • bir kere pencereden ağacın altına işeyim demiştim ağacın altında sigara içen babamın kafasına işemiştim :/

0|1
    0|0
  • Teyzeme iftira atıp anneanne'me dövdürtmüştüm :(

0|1
    0|0
  • Kanalizasyon yetkileri gelmişti. Rögar kapağını açıp aşağıya indiler. Bende rögar kapağını demirciye sattım. Sonra birileri fişledi beni zor kaçmıştım 5 sokak öteye. :/

0|1
    0|0
  • Mustakil evde oturdugumdan misafirlige gittigim ev apartmansa yoldan gecen insanlarin uzerine tükururdum:)

0|1
    0|0
  • asansorlerde oyun oynardik yakalmaca/cok macerakiydi/bikeresinde stop bastim kaldik/arkadasim hungur/hunfgur agladi gorevli felan geldi/anahtar getirdi acti daha birsuru sey/anlat anlat bitmez

0|1
    0|0
  • bi sferinde yolun bir kenarından bir kenarına ip gerdik arabalar da var saklandık ışık da az görünmüyor ip

adamın biri geliyor elinde poşetlerle elleri dolu ipe bir takıldı poşetlerle yerde :DDD

ne eğlendik be :DD

cayırt

0|1
    0|0
  • Mahallede bir teyze vardı ne zaman maç yapsak git kapınızın önünde oynayın der şu dokerdi kafamıza. Bizde bayram günü bahçesine tüm çocuklar torpil atmıştık kadın aklini yiyordu korkudan :D ah nerde o eski günler.s

0|1
    0|0
  • Yavru köpekleri kemerle dövüyordum.

1|1
    0|1
  • ava çıkardık kedimle ağaçlara tırmanırdık çok özledim

0|1
    0|0
Yükleniyor...