Aşık olacağınız kadın nasıl olmalı ya da aşık olunacak kadın nasıl bir kadındır?

Bir kadını evlenene kadar cinsel hayatınız olmadan nasıl sevebilirsiniz?Yani o bayan nasıl bir olmalı aşk için ya da aşık olunacak kadın nasıl bir kadındır?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili ya da eş; (özellikle de kadınlar) cinsel ihtiyacı karşılayacak bir cinsel makine, cinsel obje değildir. O yüzden; pekâlâ da cinsellik olmadan sevgili hayatı yaşanabilir ve yaşanmalıdır da. Çünkü hem dinî açıdan hem ahlâki açıdan hem sağlık açısından hem de toplum açısından doğru olan budur.

Bir erkek karşısındaki kadına, yani sevgilisine gerçekten âşıksa zaten onunla evlenene kadar onunla cinsellik yaşama arzusunu dizginler. Düşünmez demiyorum; sonuçta cinsellik de bir ihtiyaçtır, âdâbına uygun yapıldığı zaman ibâdet niyetine geçen bir ''insani duygunun'' düşünülmemesi düşünülemez. Ama gerçekten seven, gerçekten âşık, gerçekten sevdiğine sâdık olan bir erkek, sevdiği kadına onunla evlenene kadar cinsel olarak yaklaşmamalıdır, yaklaşıp da hem kendisinin hem de onun edebine tecâvüz etmemelidir.

Âşık olunacak kadın; görünce ALLAH (C.C.)'ı hatırlatan, gözlerindeki nurlu nazar ile erkeğine bütün sıkıntılarını ve dertlerini unutturan, sevdiğinin en dayanılmaz hâllerinde bile dayanıp ona vefâ gösterebilen, sevdiğini hakkıyla kıskanan, aşırıya kaçmayacak derecede naz makamında olan; edep, ahlâk ve hayâ sahibi, kadir kıymet bilen, vefâlı, gözlerinden aşk, sevgi, muhabbet, merhamet, şefkat... fışkıran ve daha sayamayacağımız bir sürü güzelliğin sahibi kadındır.

Gördüğümde bana hangi gezegende yaşadığımı unutturacak, benim derdimle dertlenecek, benimle ağlayıp benimle gülecek, benimle yaşayıp benimle ölecek, benimle aç kalıp benimle doyacak, benimle susup benimle diyecek... yani ''BEN OLACAK'' ve ''O OLABİLECEĞİM'' bir kadına âşık olurum. Daha sayacak bir sürü özelliği var ama ne dilim söylemeye muktedir ne de söylesem bile bu satırlar müsaade eder.

Böyle işte...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• aşık olunacak kadında aranan "sahip olunması gereken üç şey"e sahip kadına rastlanıp aşık olunduktan belirli bir süre sonra kadında aynı "üç şey"in varlığı devam etmesine rağmen aşkın bitmesi ise apayrı bir konudur. bu olgu paralel olarak kadın tarafından bakıldığında da yine anlaşılmazdır ve apayrı bir konu olmayı aynı şekilde üzerinde taşır.

0|0
    0|0
  • saygılı ve kaliteli

0|0
    0|0
  • Bunun bir standardı yok.

Buradaki denilenlere göre kendini değiştirmeye kalkma.Kendin ol.

Seni sen olduğun için sevecek birisi illa çıkacaktır.:)

Kendi yapına aykırı kalıplara 2 kişinin lafı yüzünden girmeye kalkma :)

0|0
    0|0
  • aşık olacağım kadın, saf temiz anlayışlı olmalı ilişkinin büyüsünü bozmamalı evlenene dek cinsel istekleri olmamalı yaşanacak birşeyler kalmalı insani değerlere sahip olmalı en azından verilen değerin karşılığını verebilmeli ve son olarak da kendinden önce beni düşünmeli tıpkı benim ona yaptığım gibi.

0|0
    0|0
    • evlenmeden ilişkiye girince evliliğin büyüsü kaçıyo diyosunuz ya e peki evlenince ilişkiye gire gire evliliğin büyüsü kaçmıyo mu? :) evlendikten sonra sal gitsinciler sizi çubuklu pj macılar sizi

• evlenmeden önce herşeyi harcarsan bırakmak çok daha kolay olur. evlenince daha özgüvenli sınırsız yaşarsın ve bırakma ayrılma gibi bir düşünceye sahip olmassın en azından o insandan çok çabuk sıkılmazsın :)

• bu mumkun değil.bir cinsel hayat olmalı.iki taraf içinde büyük bir risk.Aşık oluncak kadın güven vermeli,anlayışlı ve saygılı olmalı bence.

0|0
    0|0
  • aşk kimine trast gelir cennet olur kimine denk gelmez işte ozaman dünya cehennem olur

0|0
    0|0
  • İnsan gercekten sevmeli o zan cinselligi evlenene kadar dusunmez zaten

0|0
    0|0
  • herşeyden önce sadık olmalı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve