Romantik misiniz? Sevgilinize ne tür jestler yaparsınız?

romantik misinizdir? sevgilinize ne tür jestler yaparsınız?hangi şarkıları

şiirleri vs seversiniz? ortamı romantik yapmak için neler uygularsınız?dekorda neleri kullanırsınız?ne gibi hediyeler alırsınız? ona hisleriniz nelerdir?örnekler vererek anlatalım :)şuanda bu şarkıyı dinleyerek romantikliğim tavan yaptı benim mesela:) link

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• Romantik olurum. Sevgilim olsa gittiğimiz her yerden hatıra olsun diye küçük bir andaç alırdım ve orada resim çekinir, seneler sonra hepsini özel bir albüme sırasıyla yerleştirir ve ona hediye ederdim. Şarkı seçimim, ilk defa gözgöze birbirimize söylediğimiz şarkı olurdu. Eğer evime gelecekse, ortamı romantik hale getirmek için her yere ilişkimizin fotoğraflarını asar, ortamı loşlaştırır, etrafa binbir çeşit çiçek dizer, kokulu mumlar, özel hazırlanmış bir yemek, şarkı listemi, öncelikle kırkbeş dakika yemekle geçer diye mozart, vivaldi, bach, mendelsshon, puccini ile doldurur, sonra bir kaç tane ortak şarkımızdan ekler, sandalyesinin yanına gelir ve "bu dansı bana başedermisiniz" diye dansa kaldırırdım. Dans ederken,

"Aşkı beklemek, sabır misali değildir.

Gereksiz vakit kaybettirir sadece.

Haber olunmasa da dile getirmeli,

Aşkı haber etmeli sahibine." bu küçük şiiri kulağına fısıldar ve yanağına küçük bir öpücük kondururdum. Ona hediye almazdım, çünkü bilirim ki en güzel hediye, yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi beklendik ama her zaman şaşırtıcı olmalıdır. Beni gerçekten tanırsa eğer ona aşkımı anlatmama gerek kalmaz, onun da bana anlatmasına gerek kalmaz. Gözlerimiz konuşmaya başlar eğer gerçekten aşık olursak birbirimize... Sorarsa beni ne kadar seviyorsun diye vereceğim tek cevap:

"Ağlasam sesimi duyarmısınız

Mısralarımda

Dokunabilirmisiniz

Gözyaşlarıma

Ellerinizle

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel

Kelimelerin kifayetsiz olduğunu,

Bu derde düşmeden önce..."

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevgilimle ilişki mottomuz;

link

3|0
    0|0
  • eskiden yapmıstım, posta gazetesine şiir yazmıstım ona, tisörte resmini bastırıp sırt bölümüne şiir yazmıstım ismiyle, madalya yaptırmıstım ortasında gözlerinin resmi, sonracıma yappoz yapmıstım resmimizden, bi sehirden baska sehire giderken, pat diye otogarda karsısına cıkmıstım, üni okuyodu, sehre gittim, o an bulundugu sınıfa, kocaman bi buket çiçek gönderdim,radyoya baglanıp ona şiir okudum, bi futbol maçında arkadasları toplamıstım, isminin her bi harfinden tisört yaptırdım, her harfi bi arkadasa giydirdim , şu an aklıma gelen bunlar :)

0|0
    0|0
  • Yerinde ve zamanında romantiğimdir , az ve öz olur .

0|0
    0|0
  • romantiğimdir=) müzik işi ile uğraştığım için zaten kız arkaşımın gözünün içine bakarak parçalar çalıp söylemişimdir hep=)

0|0
    0|0
  • İşime gelirse bir jestler yaparım ki Alzehimer olsa unutamaz.

0|0
    0|0
  • şahısına göre yapılmalı

0|0
    0|0
  • önemli olan romantik olmak değil, karsındakinin "orman"tik olmaması

0|0
    0|0
  • romantik olmamam tartışma küsme nedeni :(

0|0
    0|0
  • Değmeyecek insanlara yaptıklarım yeter bugüne kadar

0|0
    0|0
  • fazla romantikliğe gerek yok

0|0
    0|0
  • resmen kazmayımdır ya :))

0|0
    0|0
  • karşımdaki hakederse romantik olurum sürprizler yaparım

0|0
    0|0
  • romantik biriyim bu jestler onla benim aramda

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa romantik oldurdum heralde bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bazen romantik tarafım tutar. Değişik sürprizler yapabilirim.

0|0
    0|0
  • link benim de bu şarkı :) bu arada hiç romantik değilim :)

0|0
    0|0
  • hiç romantik değilim. Hatta özürlüyüm o derecede. Bu romantizm nerden öğrenilir bilmiyorum içimdende gelmiyor. Alerjim var duygusal olaylara.

0|0
    0|0
  • romantık degılım ama sureklı odunda degılım.cok kalıcı ve 1 yıl yetıcek romantık surprızler yaparım 1 yıl sonra bıdaha dusunuruz artık:)

0|0
    0|0
  • ruh halime göre değişir

0|0
    0|0
  • hiç değilim. ya da benim romantizm anlayışım farklı.

0|0
    0|0
    • Gizli romantiksin sen. bkz gizli gay

• ahahahah :D ii bea gidiom ben gelende kabahat hıh paiiii

• yine gel, bekleriz:D

Yükleniyor...