Futbol oynayan kızlar çok mu anormal?

Erkekler sözüm size :D futbol oynayan kızlar sizce çokmu anormal? :D ben de kızım ama futbol oynamayı,izlemeyi çok seviyorum.. Peki siz kızlar? :D

1|0
21|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Pek de normal oldugu söylenemez, ama abartmadigi sürece bir erkek olarak yadirgamam, hatta hos bile karsilayabilirim. Niye sevgilimle karsilikli 2 sut cekissek fena olmaz, kaleye geciririm, topa tüm gücümle abanirim, nihaha :) Saka saka kıyamam tabi, plase vururuz :P Orta okuldayken de erkeklere tas civaran, vole falan vurabilen degisik bir kız vardi, tenefüslerde oynardi oha falan olurduk :)

0|1
    0|0
  • Gayet normal bir durum .

0|0
    0|0
  • Ben severim..Hepsi oynasın..Hatta takım kursunlar maç yapalım halısahada.

0|0
    0|0
  • sen çoğu erkeğin hayali sin biliyorsun bunu demi

0|1
    0|0
  • ben çok ama çok hoşlanırım futbol oynayan kızları . acayip çekici ve tatlı gelirler gözüme . ortaokul 3.ncü sınıftayken Yeşim diye ahlaklı bir Kız arkadaşım vardı . Del Piero'm diye severdim . tek vuruş falan oynardık sitemizin spor sahasında . ben zaten futbolcuydum o zaman gençlerbirliğinde . çok çekişmeli geçerdi , O da bende solaktık . Kız müthiş bir tekniğe sahipti . lise 4e kadar çıktık . deli bir sevdaydı ama bacakları git gide çarpıklaşıyordu :D

0|0
    0|0
  • pes fifa oynaması ya da maç seyretmesi tamamda futbol oynamaları çok itici geliyor bana. sahada 22 tane memelinin topun peşinden koşması çok komik

0|0
    0|0
  • Eğer pes falan oynuyosan iyi ama gidipte dışarda oynuyosan çok itici bizim vardı bi kaçtane erkek gibi oluyorlar

0|0
    0|0
  • Bir bayanın ağzına "nasılda koyduk" lafı hiç bir zaman yakışmaz ki ucunda bir çekişme varsa futbolda bu cümle her zaman kullanılır.

1|0
    0|0
  • anormal gelmez ama sizleri korumak gerek=) nesliniz tükenmek üzere=))

0|0
    0|0
  • İTİCİ

1|0
    0|0
  • ben futbol oynayan kızlara hep imrenerek bakmışımdır valla maçları olsa izlerdim hani o kadar ilginç gelio bana.

0|0
    0|0
  • bana anormal geliyor hem zaten yakışmıyor :)

0|0
    0|0
  • Ya futbol ve basketbol bayanları erkeksi yapan oyunlardır.Kaslı vücutlu bayanlar bende emmoğlu etkisi yaratır.Bir bayana en çok yakışan takım sporu voleybol bence.

0|0
    0|0
  • anormal değilde ben yakiştiramiyorum ya kızlara futbolu ve basketbolu .. ama voleybol onlar için yaratılmış sanki :D

0|0
    0|0
  • valla ben sınıf öğretmeniyim.kızlarla erkekleri maç yaptırıyorum,kızlar yeniyo hep erkekleri:)

1|0
    0|0
  • Erkek egemenliğinde olan bir spor olduğu için anormal bir durum bu arada merlin e selamlar :)

0|1
    0|0
  • benimle evlenirmisin :D

0|1
    0|0
  • E hafta'ya takım'ını kur gel baklava'sına halı saha maç'ı yapalım..

0|0
    0|0
  • normal tabi

0|0
    0|0
  • pence eteklıyseler daha cekısı oluyor

0|0
    0|0
  • İtici oldugu kesin

0|0
    0|0
  • Bana biraz itici geliyor aynı erkeklerin bale yapması gibi :)

0|0
    0|0
  • yoooo çok seksii:) futbolla ilgilenen bir kız bir erkek için aşık olma sebebidir :)

0|0
    0|0
  • itici gelme ihtimali var

0|0
    0|0
  • kadınların vücut gelişimleri motorik kabiliyetleri futbola uygun değil.

0|0
    0|0
  • :)) evlenme teklifi bile almışsın ya

0|0
    0|0
  • oynasınlar iyidir..

0|0
    0|0
  • Fifa 12 oynayabilen kıza evlenme teklif edilir

0|0
    0|0
  • hayır asla degil...senden bir tane daha varsa oda bana nasip olsa..:)

0|0
    0|0
  • Süper senden bi tane de bize yollasana

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 21

• ben izlemeyi de oynamasinida cok severim.. abimle aramizda 2 yas var kücükken annem beni hep abimin pesine takiyordu oda arkadaslariyla futbol oynayinca mecbur bende oynuyordum öyle böyle derken sevdim zamanla :D artik oynamiyorum tabiki ama kizlar arasi oynayalim deseler hayir demem yani :D

0|0
    0|0
  • Oynayan kızları sevmem . Fizikleri itici.. Seyretdebilir. Seyrettsin arada ben de seyrederim..

basketbol kalp kalp kalp

0|0
    0|0
  • hicte anormal değiliz

0|0
    0|0
  • yok ben anlamıyorum da sevmiyorum da.

0|0
    0|0
  • Bende oynamayı seviyorum koyu GS liyim

0|0
    0|0
  • Oynamak anormal değil.Ama ilgi alanım değil.

0|0
    0|0
  • Bende cok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ! ne guzel ya :()

0|0
    0|0
  • İzlemeyi severim Beşiktaş'ımın maçlarını :)

0|1
    0|0
  • pek anlamam ama futbola ilgi duymayı isterdim.. ama öyle bir merak olmadı hiç içimde..

0|0
    0|0
  • hoş değil göze hitap etmiyor

0|0
    0|0
  • neden anormal olsun ki ben hastayım futbola mac izlemeye maclara gitmeye...

0|0
    0|0
  • Aynen bende çok severim, hele Galatasaray'in maclarini veya Barcelona-Real Madrid'inki çok zevkli oluyor, zamanim varsa izlerim :) Oynamayida severim tabi ona nekadar futbol deniyorsa :D

0|0
    0|0
  • Bence anormal değil hayat tutkum çok severim. Büyüyünce futbolcu olmak ıstedıgımde dogrudur :D :D

0|0
    0|0
  • futbol oynaması ya da izlemesinde birşey yok ama küfür olmaz bide marifetmiş sanki gururlanıyolar

0|0
    0|0
  • hayir degil bende cok seviyorum hatta lisede oynardim

0|0
    0|0
  • kücükken oynamistim en son. ps'de oynadiklarimi saymiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiçte bile, kapışalım mı?

0|0
    0|0
  • izlemeyıde oynamayıda severım futbola asık bırıyım

0|0
    0|0
  • Lisedeyken spor dersinde zorla oynardim ne gicik birseydi ya, bi turlu topu alamazdim...:)

0|0
    0|0
  • Hayır sevmem.

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|1
Yükleniyor...