Bu ilişki için mücadele edilmeli mi?

3 senedir beraberiz.çok mutsuz olduğum zamanlar oldu.çok zor zamanlarım.anladım ki olmayacak ayrıldım.hattımı değiştim. 1 ay sonra tekrar evime geldi barışmak istedi.5-6 senedir antidepresanlar kullanıyor.türkiyenin en iyi psikiyatristlerine gidiyor.ailelerimizde biliyor.ama annem bittiğini konusmadıgımızı biliyor belli etmiyorum.çok dengesiz.hep kızıyor küsüyor.3 gün sonra tekrar arıyor.bir iyi bir kötü.bi kavgalı bir suratı asık :S artık yetti dedim tamamen bitirdim.çok mücadele ettim.çokta sevdim.o da seviyor.ama gerçekten nasıl yanında olacagım bilmyrm :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıl bir ilişki için uzun bir süre burda en iyi onu sen tanıyorsun ama o şekilde tedavi gören birisi ile ilerisi nasıl olur ? evlensen çocuklarına nasıl davranır ? belki sana zarar verecek ailene zarar verecek bir gün gelir belki ne bilim aklıma hiç iyi bir şey gelmiyor.SOnuçta evlilik ya da ilişkiler sadece aşk üzerine yürümüyor biraz da mantık gerekiyr.Mantığin bittiği yerde aşkın çokta bir değeri kalmıyor

0|0
    0|0
    • anlamadım ki benimde dengem bozulmuş artık.ne yapacagımı bılmıyrm.evlilikle sonuclanırsa %80 bu ilşki yürümz :(

• Madem aşırya gitmemişsin bence ilişkini son defa gözden geçir kararını ver.Ama vereceğin kararı ailen geleceğin ve cocuklarını düşünerek yap.Bİreysel olarak düşünme yanii

• haklısın zaten bende öyle dusunmyrm:(

Erkekler Ne Diyor 7

• sen yol yakınken uzaklas kendisinden derim insanda denge falan bırakmaz cünkü bu tipler kızı da erkegi de

0|0
    0|0
  • Bence arkadaş seni çok seviyor bu devirdede böyle seveni bulamazsın kavga sebeplerinin çoğuda kesin seni çok aşırı kıskandığındandır bence bir şans daha vermelisin

0|0
    0|0
    • 100. şans düşünebilymsun.bi yere gitsem saniyesini aşsam affedersin küfür hakaret manasında terbiyesizce knusuyr.ben bunları haketmyrm :(

• tüm olumsuzluklarina ragmen kabul ettigin, aliskanlik haline gelmis bagimliliklarindan siyrilabilirsen bence kendin icin iyi bir tercih yapmis olursun..sendeki bole bise zannimca..

0|0
    0|0
  • psikolojik tedavi alanlarla zor oluyor. o kahramanlığı ben de yapmıştım , zararın neresinden dönersen kardır.

0|0
    0|0
  • ya onun zor zamanlarında ona destek olmuyorsun olacak şey mi

0|0
    0|0
    • 3 senedir? insan der dimi bu kızı uzmemek için biraz idare edeym kanser oldum artık.bazen kasıtlı yaptgnı söylyr.bu insanlıkmı sence

• bılmyrm ararsa dönerm ama beni perişan etti:(

• sakin ol doğru kararlar vermeye çalışş yapıcı ol onu bir hasta gibi düşün ama eğer değilse o zaman bu durumu baştan gözden geçir derim

• 3.dünya harbi bile çıkar

0|0
    0|0

• bırak sanki evleniceksiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sorunu ne?

0|0
    0|0
    • anlamıyorum.ona soruyorum neden böylesin.bana bir yerde duramyrm.kimseyi dinleyemyrm knusamyrm boguluyorum sanki hersey üstüme gelyr diyor.yardımcı oluyorum ama benmde psikolojm bozuldu

• :(

• Güzel bir konuşma işe yarar. Haftanın bir günü sadece ilişkinize dair terapi günü yapın kesinlikle kavga etmeyin gidin bir yere oturun kahve içerek sohbet edasıyla konuşun. Onun yaptığı tavırların hangileri seni ondan soğuturyorsa dürüst bir şekilde paylaş. Ona onu sevdiğini ama yaptığı bazı şeylerden dolayı ondan soğuduğunu belirt. Eğer seni gerçekten seviyorsa ki yazdığın kadarıyla öyle o da değişmeyi ve seninlemutlu olmayı deneyecektir.

0|0
    0|0
    • konusmadımmı?3 yıl içerisinde öyle kaldım mı sanki :/ benimle oturup biyerlerde çay bile içmyr.baska bir ile gidelim orda oturalım konusalım burda bizi kimse görmesin diyor

• Ne cevap vereceğimi şaşırdım derdin çok büyük.

• :( sağol Allah kimseye evrmesin

• psikolojik rahatsızlığı ne?

1|0
    0|0
    • şımarıklık ne olacak.en iyi ünivler en iyi işler en iyi okullar.. hayatlar giysiler.para bu cocugun psikolojsni bozmus.ama o kadar merhametli ve iyiki onu cok sevyrm ne yapacagmı bılmyrm :(

• kimse şımarıklıklardan okadar süre anti depresan kullanmaz :) 3 yıldır birlikte olduğun insanın rahatsızlığını bilmen gerekir ilişkinizde ki dengesizliğin ebebi bu olabilir ve sen onu gerçekten seviyosan destek olman gerekir yani sırtını dönme derim madem seviyosun...

Yükleniyor...