Eski sevgilim evleniyor.. Neden kötü hissediyorum kendimi?

sevgilimden ayrılalı bir yıl oldu ayrılmayı isteyen bendim o çok yalvardı ama sonunda ayrıldık ve iki gün önceye kadar facesinde beni ne kadar çok sevdiğiyle ilgili şeyler paylaşıyordu ben ondan ayrılmış olsam da hergün arkadaşımın facesine girip paylaştıklarına bakıyordum artık beni unutup kendi yoluna bakmasını istiyordum ve bugün evleneceğini öğrendim kendimi çok kötü hissettim hatta ağlıyorum neden böyle oldu? üstünden bir yıl geçmişken beni tamamen unutmasını ondan tamamen kurtulmayı isterken neden şimdi böyle hissediyorum

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Sadece seni hep sevecegini söyleyen kisinin baskasini sevebilecegini kabullenmiyorsun buyuzden kandirilmis gibi hissedebilirsin. ne olursa olsun sen onu sevmedigin icin ya da mantiginiz uyusmadigi icin ayrildiniz, hep bunu dusun ve kendine eziyet etmekden vazgec bence.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Az bile oluyor sizin gibilere vallahi de billahi de.. Helal olsun o adama eğer seni unutup yeni sayfa açabildiyse.. Neden biliyor musun ? Bi erkek sevmediği birine yalvarmaz sevse bile yalvarmanlar varken hemde...Belli ki senin gidişine kabullenmiş ve bir hayat kurmalı sonuçta.. O kendi yoluna gidiyor artık.Sende öyle yap bence. Bundan sonra unutmaman gereken birşey öğrendin en azından bide bu yönden bak. ''Sevginin ne anlama geldiğini,dilde bitse de gönülde öyle kolay kopup gitmediğini öğrendin'' Geç oldu ama ypckbsyyk..

0|0
    0|0
  • evlensin varsın sen ne yapacaksın ki sen hayatına devam et

0|0
    0|0
  • çünkü hatunsun ve hatunlar anlaşılamaz bazen :) ayrılmayı sen istemişsin üzülmen saçma. ama üzülüyorsun bunun tek cevabı östrojen sanırım dengesizlik yapıyor arada.

0|0
    0|0
  • Sen onun seni sevmesine alışmışsın,hep senin olcak hep seni sevcek diye düşünmüşsün bilinçaltına böyle yerleşmiş. şimdi o senden gidince böyle şeyler yaşaman normall

0|0
    0|0
  • taner affetmedim kendimi şarkısını dinle başka yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • haketmişsin madem seni çok seviyorr nıyee bırakıyosun kı aklı sıra grur mu yaptınn iyi olmus sana

0|0
    0|0
  • oleyyy be; ne de güzelll olmuş. peşinden koşsun yalvarsın yakarsın ego tavan, başkasıyla evlenince naptım ben.geçti borun pazarı sür eşeğinii taaaa...

0|0
    0|0
  • Boşuna üzülme elden gitti artık gül gibi çocuk :D :D Yapacak hiç bişeyin yok acıkca belliymiş seviyomustun ama cunku kımse 1 yıl bakmaz yani :D Her neyse agla sızla bitmiş artık vur basını taslara :D

0|0
    0|0
  • bütün kızlar aynı işte. biz severken değer verirken adam yerine koymazsınız ama vazgeçince başkasıyla olunca oturup ağlarsınız. hani ufak çocuğun hiç oynamadığı oyuncağı başka çocuk alıp oynayınca oturup ağlar ya benim diye aynı o psikoloji. kusura bakma ama iyi olmuş

0|0
    0|0
  • oh ne güzel

0|0
    0|0
  • facede yaşanan aşk bu kadar olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zamanında kaybetmeseydin. sakın evlendikten sonra peşine düşme

0|0
    0|0
  • Elini surmedigi oyuncak icin , misafir cocugu aliyor diye sızlanmaya benzemis bu. Niye istemediğini hatırlat kendine o zamanki nedenlerini dusun , bosver gitsin. Simdi gelse sana yine istemezsin muhtemelen.

0|0
    0|0
  • senden vazgeçemiyceğini düşünüyordun bir anda böle olunca kendine yediremiyorsun . ama 1 sene geçmiş aradan onunda yoluna bakması gayet normal

0|0
    0|0
  • ÇÜNKÜ ŞİMDİYE KADAR SANA GELECEĞİNİ ümid edyrdun ne olursa olsun senden vazgeçmeyeceginin düşünüyrdun ama olmadı işte kimse vazgeçilmez değil demek

0|0
    0|0
  • sende bırakmasaydın ıyı olmuş kurura bakma ama

0|0
    0|0
    • geçerli bir mazeret gibi görünmeyeceğinin farkındayım ama bırakmak zorundaydım ayrılmayı ben de istemezdim ama mecburdum

• Kendi düşe ağlamaz! Boşuna ağlama bence...gelen gideni aratir.

Ve asla unutma ki kimse vazgeçilmez değil sen bile! Ben ayrıldım. .terk eden benim. O beni köpek gibi seviyor yalvardi etti diye kaale almadin geleceği. Yan cepte bildin bilinç altı hep. Ama bak. Altın kuraldır bu. Bunu yaz bir yere. Terk edilenler daima kazanır. Seni bir zamanlar herşeyden çok seven adam. Şimdi bir başkasını seviyor...sana yaptıklarının çok daha fazlasını yapacak o kıza. Seni kalbinden sökmüş atmış. Senin tahtını o kiz aldı. Geçmiş olsun...uzulmenin faydası yok. Nikah şahidi olursun davet ederse seni...ne diyeyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...