Yarın kız arkadaşımın doğum günü

Merhabalar yarın kız arkadaşımın doğum günü , ona 80 tl ye çiçek yaptırdım bitane de resimlerimizden oluşan anılarımızı anlatan bir kitap bastırdım , mektup yazdım , sizce manevi olarak daha ne yapabilirim ? Emek harcayabilceğim fikirlerinizi almak istiyorum ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• şu çiçeğe verilen paralara gerçekten acıyorum..

bir demet papatya ya da bir tane gül yetmiyor mu.. çiçek yani soluyor, gidiyor..

Kitap okumayı seviyorsa kitap alabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Atatürk'ün bir vecizesi vardır:

"Bir işe kalkıştığım zaman o yolda önüme çıkabilecek engelleri ortadan kaldırırım, ötesi kendiliğinden gelir."

Birlikteliğinizdeki mutluluğa mâni olabilecek en önemli başat etkenler, öfkeyi kontrol edememek ve saygı yitimi... Bu ikisini muhafaza edin, mânen başka pek bir şeye yok ihtiyâcınız...

0|0
    0|0
  • bu ne romantiklik ya :P

0|0
    0|0
  • Daha ne yapcan abi :D Bence yaptıkların yeterlidir. Bi sonraki senelerde beklentisi çok yükselir sen zor durumda kalırsın.

0|0
    0|0
    • Beklentiyle işim yok hayaline bile sığmayan şeyler yapıcam daha ileriki zamanlarda :)

• 80 tl dedin orda tüm maneviyat bitti

0|0
    0|0
  • Ay 80 tl'ye çiçek yaptırılır mı yahu?Sevgilim solacak bir şeye o kadar para verirse inme geçiririm ben.Ama kitap olayı hoş olmuş.Mektup da çok güzel.Başka da bir şey yapma bence.Beklentiyi çok yükseltme seneye de bir şeyler bırak.

0|0
    0|0
    • Seneye vereceğim hediye hazır zaten herkese onu sevdiğimi söylettiğim bir video hazırladım onu da seneye vercem zaten :) ona 80 değil 800 tl bile feda olsun yeter ki mutlu olsun sevinsin :)

• Ya işte beni sevindirmez o kadar paranın ömrü kısa bir şeye harcanması.Ben basit insanım yahu bir papatya yolsa kaldırım kenarından, onu verse gelse mutlu olabilitem var.

• O da küçük şeylerle mutlu olan birisi ama hep daha fazlasını yapmak istedim , bende de öyle huy var :)

Erkekler Ne Diyor 1

• çiçeği boşkoyda kitap çok iyi olmuş mektupta yazmışsın daha fazla manevi bişey yapılamaz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...