Ölen birinin facebook duvarına "mekanın cennet olsun" yazmak..

Bazen ergenlerin yaptığı şeylere anlam veremiyorum..

Az önce facebook'ta bi' arkadaşımın kızın birinin fotoğrafına, "Allah rahmet eylesin" yazdığını gördüm..

Kızın profiline bi' girdim, duvarı arkadaşlarının yazısıyla dolmuş.

Mekanın cennet olsun, huzur içinde yat, toprağın bol olsun, seni özlicez kardeşim vs...

Sanki kızın doğum gününü kutluyorlar..

Ben şahsen bundan çok rahatsız oldum.Ne kadar basit, saçma, itici, mantıksız bir şey..

Ölen birinin facebook duvarına böyle şeyler yazılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Olm ben "taziye"ye karşı değilim, böyle bir şeyin facebook duvarına taşınmaması gerek, facebook duvarına bu tür bir şeyi taşımayı normal karşılayanları anlayamıyorum..
Üzüntüler öyle dile getirilmez.. O duvara öyle yazılar yazılmaz ölümüyle ilgili hiç birşey yazılmaz bu üzüntüleri bu tür sosyal mdeyalara taşımak kadar iğrenç ve tiksindirici birşey yok. Madem üzülüyorsun madem ağlıyorsun geberiyorsun ağzına gözüne ettiğimin yavrusu ne işin var sosyal medyalarda ? İnsan üzüntüden ağlamaktan o klavyeye basamaz.

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Üzüntüler öyle dile getirilmez.. O duvara öyle yazılar yazılmaz ölümüyle ilgili hiç birşey yazılmaz bu üzüntüleri bu tür sosyal mdeyalara taşımak kadar iğrenç ve tiksindirici birşey yok. Madem üzülüyorsun madem ağlıyorsun geberiyorsun ağzına gözüne ettiğimin yavrusu ne işin var sosyal medyalarda ? İnsan üzüntüden ağlamaktan o klavyeye basamaz.

İyi ki feysBOOK hesabım yok. Olacak mı ? Olmayacak.

1|2
    8|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Tıpkı arkasından helva kavurup yemek kadar saçma.

2|1
    6|4
    • Dimi birde hiç okunmayan fatiha var helva güzel olmuş deyip bayıla bayıla yemekte nedir?

• Acaba facebook un kabirbook ile bağlantısı olduğunu mu düşünüyorlar :D belki hesapları birleştirmiştir kızcağız... Tövbe yarabbem... :))

0|1
    1|1
  • Aynen, bencede cok sacma !

0|2
    2|1
  • Ne var bunda orada millet görsün diye yazılıyor ölen kişi görsün diye değil.

Bence sen saçma düşünmüşsün.

1|1
    2|1
  • çok üzülüyorum o zaman

1|0
    4|2
  • Gereksiz. Kuzenım vefat ettiğinde kendıme geldiğim an kapattım hesabını.

ınsanlar düşüncesiz bı o kadarda salak.

0|0
    2|1
  • Saygıyla rahmetliyi unutmadıklarını gösterip onu yolcu ediyorlar ne var bunda ?

0|1
    2|3
  • faceden vatanda kurtarmaya çalışıyor kodumun ergenleri

0|0
    2|2
  • Bence anlamlı aslan burcu erkeği :):)

1|0
    0|0
  • Başsağlığı dilekleri saçma olabilir, ama ölen biri için yani ona karşı hissedilenlerin yazıya dökülüp duvarına yazılması normal geliyor o anda. O an öyle kötü ve çaresiz bir an ki sanki yaptığın her şeyi görüyor, söylediğin her şeyi duyuyor gibi geliyor. Yani hissettiğini düşünüyor insan... Çaresizlikten yazılıyor bir şeyler.

1|0
    3|2

Erkekler Ne Diyor 11

• nerde ne kadar ölen insanın arkasından prim yapan varsa ... buna siyasetçiler ve gazeteciler dahil ;)

0|3
    2|1
    • babaannenizi eksileyin. insanları canı yanıyor, siz prim peşindesiniz.

• Obur tarafta net varsa mantıklı.

1|0
    1|0
  • onu yazmış olmasalardı aasker arkdaşımın öldüğünden haberim olmayacaktı görünce herkese haber verdim bide bu yönden düşün

2|0
    1|0
  • olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • o yazıları okuyo kenks sizin haberiniz yok dkfnvdfb

0|0
    2|0
  • Kötür birşey değil bence.

1|0
    1|0
  • Bu yüzden facebook,twitter kullanmıyorum ergenler işgal etmiş durumda.

0|0
    1|0
  • ölünün arkasından konuşulmaz

1|0
    1|0
  • Katılıyorum çok saçma adam ölmüş gitmiş neyin kafasını yaşıyorlar

0|1
    2|1
  • ergenlerin hangi davranışı mantıklı ki mk bu da öyle işte

konu kapanmıştır dağılın beyler

cayırt

0|0