Sevgilimin annesi yardm edin

kayınvalide adayım sevgilimn üstne acayip düşüyo devamlı arıyo flan bn bir kızım beni bile bu kadr aramıydr annem o derece neyse geçende sevgilime mektup yazmıştm kayınvalide adayımda bunu okumş gülmüşler flan sevgilim kızmış flan ama çok utanıyrm napıcam

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sen resmen yüz göz olmuşsun ailesiyle.. kötü bişy bu.. ilerde size çok zarar verir benden söylemesi..

0|0
    0|0
    • ne kadar kötü olablr ki .s

• daha çok alay ederler bunun nişanı var evliliği var :( belki beni felaket tellalı olarak algıladın gıcık oldun ama ben bunları yaşadım illa devam ettircem diye direndim herkese kendime bile.. sonuç hüsran.. :( kimsenin üzülmesini istemiyorum o yüzden bu çabam.. yanlış anlaşılmak istemem.. :(

• yok yani yanlış anlamadım sadece tırstım biraz ne bileyim durumlar karışık işte haklısın dha nişanı evliliği var dicek ki zaten benm oğlanın peşinde koştu durud zaten öyle bir kayınvalide potansiyeli var kadında bir anne OĞLUNU derse girerken ble arar mı yani anlamıyrm. ama şöyle bişeyde var kimseye yedirtmem kendmi yani öyle bir yapım var çivi çiviyi söker hesabı.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen değil sevgilin utansın bişey yapacaksada o yapsın

0|0
    1|0
    • sevgilimin odasını kurcalayıp bulmş okumuş kocasına anlatmş gülmşler sevgilimin sonradan haberi olmş yani.

• ya kızım bir git Allah aşkına neyse ben başka yorum yapmak istemiyorum

• böyle bir tanıdığım var ve şu ayrılmak üzereler.çünkü kaynana(bu insanlar evlenmiş)hala oğlanı idare ediyor.ve geline otorite sağlamaya çalışıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizimde mesajlari kayinpeder okuyordu bişey olmaz canim :D

0|0
    0|0
  • utanması gereken o.

düşüncesizlik bu.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum resmen mahremiyete saldırı ama ne bileyim sonçta yakın zamanda tanışıcaz yüzüme bakar bakar güler flan bn sinir olurum. şimdiden zıtlaştım kadına karşı

• sevgılın soylemesı gerekenı soylemedıyse annesıne durum kotu.

• bagırmış kızmış baya annesine tabi ben bunları sevgilimden değil görümce adayından öreniyorum yani ablasından.

Yükleniyor...