Carvalhal sizce herşeye rağmen başarılı mı ?

bence adam gibi adam ve gayet güzel beşiktaşlılık duruşunu gösterdi bu sene .. sizce ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• carvalhal...olaganüstü elektrigi olan çok düzgün bir adam...beşiktaşın kaybettigi maçlarda genelde bireysel hatalar damga vurdu...taktiksel..yada oyuncu kayırmalarla yaşamadı..som g.s maçı almeida atsa beşiktaş yenecek gibi...ama bireysel olacak beşiktaşa türk futboluna katacak çok şeyi olan bir adam...lucescu tipinde ve daha hücum anlayışlısı..uzun yıllar kalmalı derim ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bencede gayet başarılı bir teknik adam..

0|0
    0|0
  • Büyük Beşiktaş böyle paçozların eline bırakılmamalıydı yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Avrupa'da başarılı.türkiye'de başarılı diyemeyiz ama 3.en azından takımı yani çok da anormal bi durum yok.

0|0
    0|0
    • en azından geçen sene ile kıyaslarsan iyi.geçen yıl 2 maçta da 4 yediği dinamo kiev'i bu yıl eledi beşiktaş gruplarda

• her türlü seviyorum 20 sene takımın başında kalsın..o kadar seviyoruzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • adam tam kendini bulup oturtmustu ki tayfur icerden cıktı hersey basa döndü... bjkninki teknik basarı değil q7 ve cetesinin bireysel cabaları sonucu alınan sonuclardır

0|0
    0|0
  • çarşı tribünü seviyor bu adamı . nerden biliyorsun dersen alayı arkadasım daha kötü bi laf duymadım ağızlarından.

0|0
    0|0
  • Sırf avrupada oynattığı toptan ötürü başarılı.ama lig de o kadar başarılı sayılmaz malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...