En yakın arkadaşın gitmesi

Çok yakın bir arkadaşınız vardı diyelim ve birden arkadaşlığınız bitti. Karşı taraf sizi hiç sevmemiş ama. Şu an yalvarıyor barışmak için. Ne yapardınız

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Cok yakinim olabilmisse...illa ki onda bir seyler görmüs,deger vermisimdir.

Eger bana yaptigi büyük bir ihanet yoksa ortada,pismansa...Ve en önemlisi onu hala seviyorsam ben bir sans daha verirdim sanirim.

...

0|0
    0|0
    • Ama şu an farkediyorum yani dost olmadığını. Yanlış yerlerini bile harika görüyormuşum

• Zaten insan ayriliklar yasadi mi,kötü bir tarafini gördü mü gözlerinden sevgi perdesi dedigimiz o perde kalkar ve her seyi oldugu gibi görmeye baslar.

Sizi anlayabildigimi saniyorum.Bu durumu bircok insan malesef yasamistir.

Madem öyle...dost olmadigini düsünüyorsunuz bir daha almayin hayatiniza. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Gideceği varmış derim güle güle =)

0|0
    0|0
  • sevmediği halde barışmak için yalvarıyosa çıkarı vardır işim olmaz yoksa barışırdım ben insanlarla küs olmayı sevmem

0|0
    0|0
  • Barışmam arkadaş baştan düşünecekti giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir :D :D

0|0
    0|0
  • Sevmemiş ise neden barışmak için yalvarıyor çıkarcı mı? ne çıkarı var ?

0|0
    0|0
  • Buyukluk sende kalsin

0|0
    0|0
  • hani nette dolaşan bir söz vardır. giden gitmiştir gittiği an bitmiştir,ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.ama bazen affetmek gerekiyor,bu insana göre değişebilir.

0|0
    0|0
  • Eğer seviyorsam kabul ederim.

0|0
    0|0
  • Bu sefer ben rest çekerim bukadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 senelik dostum dediğim kişi meğersem benim eşyalarım malım mülküm için seviyormuş sildim onu zor oldu 13 senelik dostum dediğim kişide senden sıkıldım seni sevmiyorum kendini beğenmişsin dedi 2, 3 ay küs kaldık sonra barıştık şuan çok iyi anlaşıyoruz büyüklük bende kalsın

0|0
    0|0
  • eğer ortada bana karşı yapılan çok büyük bir yanlış hata yoksa barışırdım ben kolay kolay değer vermem insanlara değer verincede kolay kolay bırakamıyorum :D

0|0
    0|0
  • yani tekrar barışırım ama eskisi gibi olmaz aramız dostluğumuz biter arkadaş kalırız sıradan biri gibi zaten bu cezada ona fazlasıyla yeter

0|0
    0|0
  • sevmemesi mümkün değil ben o kadar seviyosam

0|0
    0|0
Yükleniyor...