Siz benim yerimde olsanız nasıl yaşardınız?

Ben çok zengin bir ailede doğmuşum annem çok zengin babamla evlenmiş.Babamda zengin bir ailenin tek erkek çocuguydu fakat annemin ailesi evlenmelerine engel olmuş yani dayımla anneannem

Plan yapmışlar ve dayımın kızı olucak oruspu evimize girmiş ne var ne yok çalmış suçu babamın üzerine atmış

Babam çok iyi bir insandı annemin bu yalana inandığından korkmuş ve gururu yüzünden intihar etmiş

Şimdi ben nefret ediyorum anneanneme ve babasız kalmama sebep olan dayıma Allah onları öldürsün inşallah

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Yaşadıklarımı kimse yaşamadı Allah yaşatmasında zaten

Ama babama yaptıklarını unutamıyorum

Nefret hissiyle yaşıyorum şuan

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• er ya da gec allah bı hesap sorar. cok uzuldum babana. nefret etmekte haklısın ... allahın rahmet ı gazabından buyuktur ama gazabını da hafıfe alınmayacak kadar buyuktur. allah gaapların en buyugunu yasatsın.. gun yuzu gormezler umarım ne dıyeyım senı babasız bırakmıslar. mutlu olabılırlermı sanıyorsun. ellerıne ne gectı.. cehhnnem cukurları ne de dehset verıcı bı ceza yerıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O para onu mutlu eder mi sanıyorsun ?

0|0
    0|0
  • valla ne desem bilemedim aile içinde bile böyle şeyler olabiliyo ya ne deyim.

0|0
    0|0
  • Merhaba güzel kardeşim

Herşey görüldüğü ya da duyulduğu gibi olmayabilir

Suizan etmek istemem

Başın sağolsun.

0|0
    0|0
  • pes yani hadi dayın neysede annen nasıl yapmış kocası yani ALLAHA havale ediyorum içleri nasıl rahat ki

0|0
    0|0
  • Allaha Havale Et Kardo

en iyisini o yapar

0|0
    0|0
  • yeşilçam tadında bir hikaye

Allah öldürmez o katil değil

kendi işini kendin yap

0|0
    0|0
  • Eğer anlattıkların doğruysa onlar mutlaka bunun azabını yaşıyolardır dahada yaşıycaklardır

0|0
    0|0
  • hiçbişey anlamadım kanki

0|0
    0|0
  • Hikaye iyimiş. Pederin intihar etmesini sevdim. Ben olsam buram buram intikam ateşiyle yanardım.

0|0
    0|0
  • kaçıııııııııın

0|0
    0|0
  • 10 fırın ekmek yemen lazım inandırıcı bir hikaye yazman için :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah'ın öldürür bekle

0|0
    0|0
  • Bunu yenı mı ogrendın ?

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun

0|0
    0|0
  • Haklısın tabı. Bende olsam nefret ederdım. Iftıra atmak büyük suc. Affedılemez asla.

0|0
    0|0
  • pislikler ya nasıl vicdanları var merak etme yanlarına kalmaz başın sağolsun :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...