Cinsel istismarların sorumluları kim ?

çocuk istismarı küçük gelinler ile ilgili neler düşündüğünüzü merak ediyorum sorumlularının kim olduğunu düşünüyorsunuz ks halkı yakınlarda ünlü sanatçıların bile vukaatını duyuyorsak neden böyle oluyor ve beyler kadınların tepkisi biraz tahmin edilse de siz neler düşünüyorsunuz bu kan donduran olaylar hakkında ...

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların kalplerinde vicdan mahkemelerinin kurulmamasıdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Devlet de bir faktör. link

0|0
    0|0
  • bu konu hakkında çok bilgim var ama insanlar yanlış anlar diye konuşmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanlar o kadar çok kendi zevkini ve fantezisini düşünüyor ki öyle benciller ki 10 dk zevk için bir kızın hayatını karartmaktan çekinmiyor o kızların ailesine onların zihniyetine lanet olsun

1|0
    0|0
  • cinsel istismarının sorumluları çocuklarını iyi yetiştiremeyen ebeveynler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taşı bağlayıp itleri sokağa salan zihniyetler yüzünden.

Adam hakkını arıyor diye terörist olur, 12-13 yaşındaki kıza tecavüz etti diye imam nikahlı kocası oluverir.

Burası Türkiye.

0|0
    0|0
  • Aileler en büyük sebep. Dün izledim haberde pedofili şarkıcıya çocuklarını veriyorlarmış al kullan diye. Allah ıslah etsin bunları iğrençler.

0|0
    1|0
  • Cehalet. Adaletin yetersizliği. 13 yaşındaki kızın uğradığı tecavüzlere ''kendi rızası vardı'' diyebilen zihniyet.

1|0
    0|0
  • hukuk sistemi magdurun hakkini savunmak icin degil suclunun cezasini hafifletmek icin vardir.

cinayetlerde yapilan otopsi bile zanlinin cezasini hafifletmek icin yapilir.

kafasi öldükten sonra kesilmisse cezasi hafifler, kesilmis ya da kesilmemis bir can gitmis kimin umrunda.

mahkemede iyi hal pismanlik vs ceza indirimi demektir.

yani mahkemeler magduru degil ssucluyu korur.

vergi kacirmanin tecavüzden daha agir cezasi olan hukuk sistemi boktan bir sistemdir.

0|0
    0|1
  • İnsan tacircileri her yer de . Pedofoli ve Sübyancılık ve Kadınlara istismar sokak başından tut her ortama kadar hüküm süren bir lanettir. Sübyancılık tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. İçten gelen bir rahatsızlıktır. Bu durum hakkında fikir alışverişi yapmak mühimdir. Herkesi tecrübelendirmeli ve uyarmalıyız. Çocuklarımıza da sahip çıkmalıyız

0|0
    0|0
Yükleniyor...