Yaşadığınız bir anınızı anlatabilirmisiniz???

yaşadığınız bir anınızı anlatabilirmisiniz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir keresinde İstanbul da otogardayım edirne ye gidecek saat 22:00 arabasını bekliyorum gözüm biara yanında annesi olduğn düşündüğüm orta yaşlı bir teyzenin yanında otran esmer düz saçlı hoş bir kıza takıldı daha önce gelmişl olan ve kalkmaya hazırlanan otobüsün 1-2 numaralı koltuklardan şoför tarafındaki koltkta oturuyordu gözlerimiz buluşuyor sonra 2-3 sn başka tarafa baktıktan sonra yine dönüp ona bakıyordum bu sefer daha kararlı ve davetkar bir gülümsemeyle bakacaktım ona yaptımda kız sanki poposna iğne batmışçasına irkildi ve dikkat kesildi bakışım kendisini şaşırtmış gibi duruyordu sonra o da gülümsemeye başladı içimde sıcak duyglar uyanmaya başlamıştı ki kız kafasıyla bir işaret yaptı ilk anda bana zannettim heyeacandan oysaki hemen önümde duran ve kendisini geirmeye gelmiş olan erkek arakdaşıyla işaret yoluyla haberleştiklerini farkettim ve bu seferde başımdan aşağı soğuk sular döküldü diyebilirim çok bozuldum ama belli etmemeye çalışarak yakınımdaki dvara yaslanıp bir sigara yaktım kimbilir ne gülmüştür bu yakın zamanda başımdan geçen bir olaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ah ooo anılar yokmu (= hepsi birer birer gözümün önünde derdi şair...

0|0
    0|0
  • Ortaköy'deyim bir yere gidicem.

Taksi bekliyorum durakta.

Tam yanımda, kokoş iki tane tikky kızımız var.

O esnada da karşıdan bir İsuzu kamyon geliyor ama sanki Pakistan otobüsleri gibi renkli menkli falan süslemiş herif. Bildiğin inşaat kamyonu..

Diyaloğu aynen aktarıyorum:

+ Ayy kıız baksana Hummer cip bu..

- Ayy eveeet!

- Bak bak...

Herif durur, camı indirir:

+ hehehe gızlar ne yapıyonuz

.. ve kızlar, Isuzu kamyonu Hummer sanarak binip giderler.

0|0
    0|0
  • Geçen gün ekmek almaya gittim.

0|1
    1|0
  • bi sabah bir kitap okumalıyım diye içimden geçti. arkadşımın masasındaki bir sürü kitap arasından bir kitap seçtim, öğlene kitabı bitirdim. öğle yemeğinden sonra içimden bir hocamı odasında ziyaret etmek geçti ve hocanın odasına giderken hocanın okuduğum kitabın yazarıyla kapı önünde konuştuğunu gördüm. ve tabi gidip tanışıp kitabımı imzalattım.

0|0
    0|0
  • nasıl bir anı olmalı dramatik romantik epik satirik lirik ?

0|0
    0|0
  • 2 senedir birlikte olduğumuz kız arkadaşımın 6 aydır beni başkasıyla aldatması benim için büyük anı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...