Kadınlar futbol hakemi olmalı mı ?

Sizce

Futbolda kadın hakem olmalı mı ?

• Bence
    3%(7)3%(16)Oy Ver4%(9)
  • OImalı
    53%(142)50%(245)Oy Ver47%(103)
  • Olmamalı
    22%(58)27%(134)Oy Ver34%(76)
  • Başka branşlarda evet ama futbolda hayır
    22%(61)20%(94)Oy Ver15%(33)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende olmali dedim. Ama "olmali" diyen erkekler futbolu pek sevmiyorlar, ya da kadin görsünler diye evet diyorlar :) maci önemseyenler genelde "kadin karismasin" derler

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence olmalı futbolcularımız bari utanırlarda küfür etmezler

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 46

• Kadınlar duygusaldır. Hakemlerin yemediği küfür yok...

4|4
    2|0
  • Olmaz.. Kadınlar duygusal varlıklardır.. Karar vermekte zorlanırlar.. Katı olmak gerek bu meslekte...

0|2
    0|0
    • Tebrik ederim.. dogru buldum yorumunuzu..

• Kadınların yaradılış gereği bazı meslekleri tam anlamıyla icra edemezler.. Feministliğin alemi yok.. Doğru doğrudur...

• Süpersin bacım yürü be : )

• Heryere sokmayın kadınları Ev hanımlığı diye birşey kalamdı artık YETERİN YA

0|2
    1|0
  • olmalı neden olmasın? Bir işi daha erkeklerden daha iyi yaptığımızı kanıtlayalım işte :D

2|1
    0|2
    • şizo bizim ünide fifa kokartlı bayan hakem var kadın müthiş biri emin ol o kadın bahsettiğin işi iyi yapan kişi..!

• Hangi işi daha iyi yaptıgınızı ben görmedim dah :D ew işi hariç hakkınızı yememek lazım :D

• Olmalı bence ,kadınlar daha objektif olurlar belki :)

1|2
    0|1
  • Sanmıyorum kadın hakemler çıkarsa lig çok tartışılır çünkü çok tecrübesiz olurlar ve hataya kurban giden bir sürü takım olur şimdilik olmaz yani daha erkekler bu işi beceremiyorken kadınlardan bu işi beklemek saçma olur diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Düşünsene bir kadını en ufak tartışmada tutamıyorsun mazallah altını üstüne getirir maçın.

1|2
    0|0
  • olmalı tabiki :)

0|1
    0|0
  • bunun kadın erkek ayrımı ile ne alakası var? kadın oldukları için hakem olmaya neden hakları olmasınki ? :)

0|1
    0|0
  • evet neden olmasın bence hiçbir şeyin cinsiyete indirgenmemesi lazım her kadın mızmız ve kararsız değildir bazı onursuz ve kendini erkeklerden aşağı gören varlıklar batırdı kadınlığın adını

0|1
    0|0

• OImalı

0|1
    0|0
  • kadınlar erkeklere göre daha tarafsız ve dikkatlidir bu yüzden olmalıdır. Cüneyt çakır halis özkahya gibi hakemlerin yerine geçerlerse daha iyi olur :D

0|1
    0|1
    • fener-gs macına atarlarsa iş değiğir bacım

• FENERBAHÇE-gs maçı olunca hepimiz biliyoruz ki cüneyt çakır taraflı davranıyor. gs Sivasspor maçında da geçen halis özkahyanın yediği haltı gördük. :)

• memesine top atarlar:(

2|2
    0|0
  • bence olmamalı çünkü kadınlar ordaki bir erkeğe kıl olsa ona sürekli kart gösterir biriide yakışıklı bulsun işte o takım yaşadı yani olmamalı

0|1
    0|0
  • Mantığıyla hareket eden ve kurallara göre yöneten bayan belki olabilir ama o bayan nerde?

Başka branş olabilir ama futbol hayır malesef.

Saygılar..

0|1
    0|0
  • bir kadın olarak diyorum ki bence hayır.sert oluyorlar ve esnek değiller.olsa bile sevilmezler. psikolog yardımı almak isterken bile tercihim erkek daha esnekler çünkü,kurallar böyle uymak zorundayız gibi bir dert yok genelde.

0|2
    1|0
    • Bir kadin olmus olacak her seyi yasamistir. Kadin insani erkekten daha iyi anlar. Am bu bizim dah eki oldugumuz anlamina elmez. Erkeklerin de anlayissiz biri oldugu anlamina da gelmez. Yasaynan daha iyi anlar demek istiyorum.

• Sevilecek şeyler listesine aldıysa olsun da yediği küfürleri hazmetmekte zorlanabilir,eşi katil olabilir,çocuğu evden kaçabilir gibi

1|1
    1|0
  • olmalı elbette neden olmasın ki :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle olmamalı biz ki yıllardır ofsayt ne demek onu çözememişiz hakem mi olcaz birde :)

1|2
    0|0
    • Doğru konuşan bayanı her zaman tebrik etmişimdir : )

• sen çözemedin diye ayşe de mi çözemedi? herkesin ilgi alanı farklı. eğer ilgisi varsa neden olmasın?

• daha ofsayt ne demek yıllardır öğrenemedim nasıl hakem olacağım futbol da :D

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 55

• Olmamalı neden olmamalı dersen bunun için :) link

1|2
    0|0
  • Bence olmalı hele Burcu Esmersoy gibi biri sahada olsun hangi erkek kabalık yapabilir fantizmi bitirir herkesi birbiriyle kardeş kardeş geçinir.. Sahalara da renk gelir futbol izlemeyen bile izlemeye başlar..

0|1
    1|1
  • Ay ayy ayyy kırdı çocuğun ayağını :(((

Şu forvette çok yakışıklıymış

Böyle şeylere hazır mıyız? Hazır olduğumuz gün kadınları hakem yapabilirler. :))

0|1
    0|0
  • Bayandan hakem olma ihtimali çok küçüktür. Bunu sadece Türkiye için değil tüm dünya için söylüyorum. Futbolla ilgili olan kadın sayısı dünya da yaşayan kadın sayısının %10'nu bile değildir belki. Bu sporu yapan kadın sayısı da oldukça düşük olduğu için kadından mantıken hakem sayısı az olur ve buda profesyonel maçlarda pek fazla karşılaşmayız. Özel ve hazırlık açlarında yan hakem olarak görürüz.

Zaten düşünce olarak hatta duygu kontrolu olarakta kadınlardan hakem olması çok zor.

0|1
    0|0
  • Düşünsene kadın orta hakem kadın yardımcı hakeme bağırıyor;

-Ay kızzzzz içim gitti çocuğa nasıl girdi yaaa..

-sorma canikom bende bir hoş oldumm ..göster bu hayvana!

kırmızı kartı gösterir..

-ohhh gösterdim kız kartı işte...aa üstüme üstüme koşuyor neclaaaa;! aynı benim evdeki hayvan kızzz imdaaattt!...komşularr yetişinnn:)))

0|1
    0|0
  • olmalı yaa... Bazı şerefsiz futbolcular hakeme sert tepki göstermemeli kadınlar duygusal en ufak hakareti kaldıramaz basar kırmızı kartı o futbolcuda dahada hakaret edemez ;)

0|1
    0|0
  • Futbolda ve basketbolda hayır çünkü bu sporlarda ortalık fena karışıyor.

Allah korusun kadın hakemi kaçırırlar stadtan :D

0|1
    0|0
  • Ne gerek var abi ya. Kadın takımları var. Onlarla ilgilensinler. Yani futbol erkek sporu demiyorum ama. Kalecisinden antrenörüne erkek olup da hakemi kadın olunca. olmaz o iş :D

0|1
    0|0
  • BKM'de bunun bir skecini yapmışlardı.

İsterlerse olsunlar ama ben kadına daha kadınsı şeyleri yakıştırıyorum..

0|1
    0|0
  • bence sakıncası yok ama biraz kapalı giyinirlerse daha iyi.çünkü erkekler içinde çok mal var.oooo karıya bak beee üfff gibi salakça sözler edebilirler.böylede hayvanlar her zaman var

0|1
    0|0
    • Birader okey erkeklerin öyle yapmaları hata.. ama kaide bu kadın açmıcak erkek bakmıcak.. bakarsan istersin istemezsen erkek değilsin.

• bilader sende allah korkusu yok heralde.isteyen bakmayabiliyor.burda hocalık yapmaya gerek yok.he kadında açmasın diyoz zaten.

• olur, olmalı, olsun zaten

1|1
    0|0
  • Hasta zamanlarında sarı kartlar, kırmızı kartlar havada uçuşur :)))

1|1
    0|0
  • olsunlar

0|1
    0|0
  • olurlarsa bayan futbolcuların oynadığı maçta olmamalılar, güzel diye hemcinslerine kırmızı verirler :D

1|1
    0|0
  • link böyle sakatlıklar yaşanabilir :)

0|1
    0|0
  • link işleri zor baksana önüne gelen çarpiyor link !

1|1
    0|0
  • Futbolda olmamalı.

0|1
    0|0
  • gayette iyi olur ben pek hoşlanmam futboldan ama hakemlik en az erkekler kadarda kadınların hakkıdır diye düşünüyorum

1|1
    0|0
  • link

hoşuna da gitmişşş :D

0|1
    0|1
  • Olası dialoglar;

-Hocam niye gol vermedin?

+Ofsyt bir kere o slk şy!

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam