Acaba benden hoşlanıyor mu?

Bizim sınıfta bir kız var.Önümde oturuyor.Gün içinde sürekli arkasını dönüyor bişeyler söylüyor muhabbet açmak için.Arada dokunuyo falan şirinlikler yapmaya çalışıyo bana göre.Bugün de yanıma doğru geldi bacağını dokundurdu falan.Sizce benden hoşlanıyo mudur? Ama bugün bana dediki sınıfın en çirkin kızıyla aranı yapalım senin falan dedi sakasına oldugunu biliyorum ama sizce amacı nedir bu kzıın?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• takılıyor işte yakın arkadaşı olarak görüyor olabilir

0|1
    0|0
    • Bende tam emin değilim zaten

• Çok güzel fikir.Geçenlerde arkadaşımla biri hakkında konuşuyodum konuşmayı bölüp kızmı diye sormuştu bende evet demiştim biraz bozuldu sanırım

• bak işte demek ki bir şey var sana karşı :D

Kızlar Ne Diyor 2

• senden hoşlanıyo ama senin konuşmanı bekliyo fakat bence sen arkadaşların vasıtasıyla kızın ilgisinn olup olmadığını öğren sonra konuşursun

0|1
    0|0
    • Ya kız değişik biraz.Sürekli yok sen şundan hoşlanıyon aranızı yapıyım bilmemne diyip duruyo sakasına

• madem böyle söylüyo sende tamm şu kızla görüşmemi sağlarmısın de eğer hoşlanıyorsa asla yapmak istemez ve asla bu davranışlarda bulunmaz

• sunu ayarlayımmı derken genelde o kızda yanımızda oluyo oda sacmalama falan diyo bu kıza

• bnce senle ilgileniyor bu kız. sen de istiyorsa eğer bence kız çantada keklik

0|1
    0|0
    • İşte tam emin olamıyorum.Eğer öyle değilse teklif ettikten sonra bida yüzyüze bakamayız

Erkekler Ne Diyor 3

• birseyler var gibi sanki bakma sen öyle dedigine zarflıyor da olabilir tepki ölcmek icin

0|1
    0|0
  • Abi kız bildiğin telgraf atıyo sana

0|1
    0|0
  • çirkin diye kendini kastetmiş olabilir:D

0|0
    0|0
    • kızın ismini söyledi cirkin dediğim kız yani

Yükleniyor...