Siz ne düşünüyosunuz ?

Aynı sınıfta hoşlandığım biri var.onunda benden hoşlandığını düşünüyorum.arkadaşlarımda kesin seni seviyodur falan diyo.bugün birine sinirlendim oda o olayla ilgili abuk subuk bişey dedi.bende boş bulunup salak msn falan dedim.sonra pişman oldum çok üzgün duruyodu.gittim özür diledim.sanırım sevdiğimi anladı.çünkü çok mutlu duruyodu özür diledikten sonra sürekli sırıtıyodu.o yokken çok arkadaşı geldi yanıma sen onu mu seviyosn diye bağıra bağıra söyledi.çok uyuz oldum.sizce bundan sonra ne yapar?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• her şey olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Akışına Bırak Senedene Hoslandıysa Sana Açılır .d Çok belli etmişsi Sevdiğini demkki Diğer çocuk farkedip bağırmış

0|0
    0|0
  • kız gidip sevdiğini söylemez erkeğin kıza açılması lazım eğer seni seviyorsa ve cesareti varsa gelir seni sevdiğini söyler ben olsam öyle yapardım

0|0
    0|0
    • ztn sevdiğimi söylemedim sadece özür diledm arkadaşı gelip sen onu mu seviysn diye bağırarak söyledi

• inş. zaten benim sevdiğimi anladı bugün öyle hissettim inşçabuk açılır :)

• inşallah :) mutluluklar ,)

• bende kız beni seviyor sanmıştım, herkes öyle dedi seni seviyor filan diye ama arkadaş olarak görüyormuş, benim gibi acı bir gerçekle yüzleşmeye hazır ol. İnşallah her şey olumlu biter..

0|0
    0|0
  • yaş kaç acaba?

0|0
    0|0
  • uff snn be slk deseydin

0|0
    0|0
  • seni kıskanmış yakınlık gösterirsen karşılık görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0