Sizin Tepkiniz Ne olurdu???

sorum kızlara aslında.. Metrobusten indiniz ve üst gecite cıktınız saga sola yol var siz soldan gidiyorsunuz. Sizinle aynı metrobuse binmiş ve metrobuste iki üç kere bakıstıgınız belki de daha fazla uyudugum için bilemiycem :)) bakıstıgınız birisi de sizinle aynı yolu tercih ediyo. Bayagı bir yol gidiyosunuz ama ne siz hızlısınız ne erkek. Neredeyse yan yana 500-600 metre yuruyorsunuz. Arada cocuga bakıyosunuz falan ama cocuk sizi cok rahatsız etmemek ürkütmemek için bazı yerlerde uzak yurumek istiyor. Bu cocuk size tanısalım mı dese cevabınız ne olurdu? Ya da cocuk boyle bir durumda nasıl yaklasmalıydı? Benim basıma gelen bir olay. Beraber o kadar yurudukten sonra yanından ayrılınca(ben solunda kız sagımda yuruyodu) sol tarafa dogru kacamak sekilde uc dort kere baktı. Benim artık yanında yurumedigimi anlayınca devam etti.. Sizce siz bu kızın yerinde olsanız ne tepki verirdiniz? Sacma sapan cevap verecekler hiç ugrasmasın.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yürü git pis sapık derdim :D

1|0
    0|0
    • hahhaha imkan dahilinde bu da olası bir seçenek tabi :) Ama kız sapık oldugumu dusunmesin diye çogu yerde uzak yurudum ve evim yani farklı bir yol da yok evime gitmek için :D

• çok thanks kardiş ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• uğraşmazdım, yoluma devam ederdim.

0|0
    0|0
  • iletişim kısa bir süre olduğundan tehlikeli derim anlık olabilir ters bir cevap alabilirsin

0|0
    0|0
  • Sie git derdim

0|0
    0|0
  • O kız benım gel konuş benımle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 1) tanışalım mı diye soru olmaz... Kaç kere dedik artık ezberleyin

2) mesele söylediğin sözlerde değil karizmanda saklı... Yaklaşım önemli...

3) enerjiyi yakala gülümseyen ifadeyi bozma

4) özgüveni dışarı ver

5) ALTIN KURAL SEVGİLİ OLMAYACAKSINIZ AMAÇ SADECE İKİ MUHABBET ETMEK...

6) o kadar bakan kızı beğenip gitmiyorsan zaten bu maddeleri okuma...

0|0
    0|1
Yükleniyor...