Allah aşkına erkekler bir yardım edinn,biraz uzun ama ,yarın sevdiğim çocuğa açılıcam...

ya bizim okulda bir çocuk var,biz son tenefüs iyice bir bakıştık,sonra onlar gittilerrrr...bizim son 2 ders kaldı neyse arkadşlarım beni biraz gaza getrdi falan whatsapp dan mesaj attım.meraba falan filan ,yarın okulda seninle konuşucam dedim tamam dedi :) şimdi ben yarın kesiinnn konuşucam bu çocukla amaaa napıcağımı inanın hiç bilmiyorummm ,erkekler siz böyle bir durumda olan kızın nasıl davranmasını isterdiniz? ben nasıl konuşıyım ? ne diyim,ondan çok hoşlandığımı nasıl söyleyebilirim ? (götü de kalkmasın ) lütfen biraz tüyo falan veriiinnn,veya deneyimli arkadaşlar neler yaşamışlar ? ben nası gidiyim oklua,onu nasıl çağırayım ve nasıl açılıyım onaa ,? lütfeennnnnnnn şimdiden teşekkürlerr :)))

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• mesajı atanın sen olduğunu biliyor mu

1|0
    0|0
    • evet

• ciddi ol, sırıtma gözlerini kaçırma seni ciddiye alsın

• saolll :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bana göre hayatımın en zor şeyini yapıyorsun gerçi devir değişti şimdi açılan açılana

1|0
    0|0
  • Ne tuhaf sen bir erkeğe açılacaksı bende bir bayana açılacağım.Ama bi,r türlü açılamaıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yardım edecektim elimde tam sana göre bir akıl var ama sen erkeklerden akıl istiyosun sölemicem :(

1|0
    0|0
    • yaaa tabikide bilen bayanlar da olabilirr :) hani ben erkeğe açılıcam yaa,onların fikrinide merak ettim :) sen lütfennn söylermisin ?

• benim hiç olmadı meselaaa...o yüzden bu kadar önemli yaa :) niye bu kadar heyecanlıyım sanıyosun,hem bence o değişir yaniiii

• ilk ya da ikinci fark etmiyo hepsinde heyecan aynı yeterki aşk olsun işin içinde

Yükleniyor...