Galatasaray sence dünki Real Madrid maçındamı daha iyi oynadı yoksa Fenerbahçeye 6-0 yenildiği maçta mı?

Dün Galatasarayın iyi oynadığını düşünen var mıtamamen ruhsuz oynadılar sanki defans ve kaleci hiç yoktu kaleye 4 tane top geldi 4'ude gol oldu hemde toplar yavas geldi.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Provokatif olarak şikayet ettim neden 6 olduğunun da açıklamasını yapayım ben sana ;

Fenerbahçe son 6 sezonda 1 kere şampiyon olabildi. (Şikeli) Fenerbahçe son 6 maçta Galatasaray'ı 1 kere yenebildi. Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne 6 kere katılabildi. Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı sadece 6 kere alabildi.

0|0
    0|0
  • Sikebahceyle oynanla daha iyiydi.Defans,top surme harikaydi.Bu macta kalede kaleci yoktu :s

0|0
    0|0
  • yas kac be ergen sorular

0|0
    0|0
  • Galatasaray ne zmn iyi oynadiki:-)

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Sıkıldıysan izlemeseydin sende diğer Fenerliler gibi dizi seyretseydin

2|1
    0|1
    • bu ezik kendi çapında tatmin oluyor eee haklı kendileri gibi şl liginde sıfır çekemedik henüz reale gelince daha realle maç bile yapmamış ezik 7eneVbahçe

• O değil de bro bu sene Ziraat'e de almasalar sizi ne gülerdim ya fsdkfjklsdska

Konyayla Antalyayla maç yapıp GS'ye sallayan ezik toplum iyi ki var ya yoksa kimlerle başak geçecez :/

0|0
    0|0
  • Tabii ki Fenerbahçeye karşı oynadığında daha iyi top oynadı ondan cincon 6 lık simit oldu, beleştepespor beş para etmez bir takım top filan da oynadığı yok transfler hep tırı vırı. :(

0|0
    0|1
  • Gidebileceği en uzak deplasman antep olan adamların galatasaray'ın mağlubiyetine sevinmesi...

2|0
    0|0
  • çoksüslüyü kızdırmayın =)

1|0
    0|0
Yükleniyor...