Galatasaray son sözünü juventus maçıyla söyleyecek ya devam ya tamam?

son maçımızı juventus ile kendi sahamızda oynucaz avantajımız var olmadı uefa avrupa liginde mücadelemize devam ederiz son maçta savunma düzelirse devam eder miyiz?

0|0
521

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• savunmadaki sorun öyle 2-3 haftada geçecek bişey değil. zaten uefa kupasına gidelim istiyorum. şimdi juventus'u yensek bayern falan gelecek 6-7 tane atacaklar daha kötü olacak. çünkü her mağlubiyette takımın morali biraz daha bozuluyor. realist olmak gerekirse uefa'ya gitmekte yarar var. en az çeyrek finale çıkarız zaten saçma sapan takımlar var orada.

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum

• ben şahsen 2. olarak çıkıp bayernden 5 yemeye razıyım çünkü bu işleri öğrenmen için dayak yemek ders almak şart . uefa kupasını almadan önce 5 yedik chelsedan belki bu aralar çok fark yedik ama GS yeni stada kavuştuğundan beri asla eski kötü günlere geri dönmez . uefa bize ölçü olamaz hani söz vermiştik en büyük kupayı BİRGÜN TÜRKİYEYE GETİRECEĞİZ diye ?

• birgün getiririz o sene bu sene değil.

• koyu gsli olarak gercekler acıdır maalesef bu defansla juvenin forvetlerinin hakkından gelemz onlar biz 1 atarsak onlar 2 atar ve kadroları cok güclü

0|0
    0|0
  • juventus defansif oynaması gerektiği zaman gol yemesi çok çok zor bir takım istediği beraberliği alır bu oyunla gsden cacık olmaz

1|0
    0|0
  • Beraberlik Juveye yarıyor ne yapar eder alır o 1 puanı

0|0
    0|0
  • aslında futbol takımında savunma yetenegi yasamaya benzer... engelleri asabilmen icin savasmalı cabalamalı ve asil olmalısın... savunurken de bunların hepsini yapmalıdır bir takım, savasmalı ruhla' cabalamalı arzuyla' ve asil olmalı hataya yer vermeden kart görmeden' gelelim takıma yani cimboma ben güvenmiyorum juve macında ama tur atlayacak mıyız sorusuna ' evet atlayacagız..

0|0
    0|0
  • bu sene türkiye kupasını alsınlar o bile başarı sayılır.juventusu yensen ne olur yenmesen ne olur bu takımdan hiç bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • juventusu yenmemiz halinde juventusun önüne geçebiliyor muyuz? fatih terim kovuldu kovulalı takım falan takip etmiyorum da

0|0
    0|0
  • uefa ya gideriz

0|0
    0|0
  • Galatasaray lıyım ama sanmıyorum alabileceğimizi

0|1
    0|0
  • juventus realle berabere kalmış bir takım size kolay lokma olmaz

0|0
    0|0
  • Hacı bence tamam olsun. Açık konuşalım Galatasaray Şampiyonlar Liginde en fazla çeyrek final oynar bu kadro ile, Ama Avrupa liginde final oynarız, bu yüzden varsın gidelim Avrupa ligine

0|0
    0|0
  • Bu oyunla cikmayalim ust tura zati.barca munih ile eslestigimizi dusunemiyorum

0|0
    0|0
  • bence juventus haketti 2.liği biz çıksakta bir bk yiyemeyiz 2. turda. emeği gecen herkezin allah belasını versin:s

0|0
    0|0
  • Juventus handikaba koşar ve sonuç Gs Tamam der :D

0|0
    0|0
  • öl de öleyim

0|0
    0|0
  • O eray işcan olduğu sürece kalede galatasaray 3 yer 4 yer.Profesyonel bir kaleci değil o adam !

0|0
    0|0
  • yenilir bir cimbomlu olmak canımı sıkıyor şu sıralar.

0|0
    0|0
  • bak dedim ben sana dün koyacaklar diye

skoru bile tutturdum dlgdhdydyr

cayırt

0|0
    0|0
  • Bence juve farklı yener 3 0 veya 4 0

0|0
    0|0
  • fanatizm bu olsa gerek...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ınsallah yenıcez canım bakalım

1|0
    0|0
  • Savunmayı geç renktaş onlar cehenneme geleceklerini unutmasınlar koskoca ateşli bir taraftar olacak ve oyuncular da tam gaz mücadele edecek ve biz gruptan çıkıp çeyrek final oynayacağız ve kıskananlar çatlayacak daha kulüp tarihinde R.Madrid'le maç bile yapamayanlar utanacak o gün geldiğinde

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcısı olsun aslanlarımın <3

0|0
    0|0
  • bu mancini ceyhun sevdasından vazgeçsin.

0|0
    0|0
  • Hahaahhahhahaha DÜŞE DÜŞE alırsınız artık maçı anladınız siz ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...