Sizce Yabancı futbolcularla çok mu iyi oluyor ?

Dünkü Real Madrid - Galatasaray maçının özetine baktım bu nedir yahu ? 10 Kişi kalmış yedek kadro 45 dakikada 3 tane gol buluyor. Drogba ayakta duramıyor, Melo denen çapsız toptan başka herşeye vuruyor. Buruma diye biri var futbolcu olduğuna inanmak çok güç. Defans oyuncularını hiç saymıyorum bile henüz afyonu patlamamış akşamdan kalmışlar. Yahu takımda oynayan tek oyuncu var Umut Bulut ; adam tek başına kendini paraladı 45 dakika takımı ayakta tuttu. Umut Bulut çok mu üst düzey bir oyuncu ? Yabancı oyunculara verilen paranın ne kadarını alıyor ? Ama adam Milli değerler için, göğsünde taşıdığı ay yıldız için tek başına 90 dakka mücadele etti. Madem böyle aşağılayıcı skorlar alacaksın, şu drogbanın yerine 2. ligden bir golcu al, şu melonun yerine KS üyelerinden birini oynat, hiç değilse biraz mucadele eder, 4-1 bitecek maç 2-1 biter. Türk Sporu Türk Futbolu bu kadar mı rezil. Hiç utanması yok mu bu Galatasaray yönetiminin ? 6-1 yenıldığın maçın rovanşına çıkıyorsun, hiç mi dememişler teknik drektöre futbolculara ; Dünyadaki 250 milyon Türk'ü temsil ediyor bu takım ona göre oynayın diye. Yazıklar olsun. Maçtan önce Galatasaray ne yapar ne eder bu maçı alır demiştim. Futboldan soğudum resmen. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ; yerli oyuncularla ve yerli antrenörlerle daha iyi yürümüyor mu bu işler ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sonuçtan skordan bunlardan geçtim kabullenemediğim olay defansın ölü gibi olması oyundan kopması karşınızda real madrid var ve defans mücadele etmek yerine yenilen golleri izledi bu oyunla bu kadroyla bu ciddiyetsizlikle avrupada kazanamayız her türlü eleştiriyi hak etti galatasaray REZİL FUTBOL oynadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kim oluyorsun da bize rezil diyorsun sen kim oluyorsun da Melo'ya çapsız deyip,Bruma'ya futbolcu değil yakıştırması yapıyorsun?! Kusura bakma ama ben o sahada Beşiktaş'ın alacağı skoru düşünmek bile istemem evet 10 kişi kalınması Ronaldo,Alonso'nun olmaması hatta ve hatta Benzema'nın yedekte olması çok büyük avantajdı ama değerlendiremedik ki sen bile söylüyorsun işte tüm suç yönetimin adam akıllı kişilere milyonlar saçsak bu hale gelmezdik ruhumuzu mücadelemizi,hırsımızı da Terim'i gönderdiklerinden sonra kaybettik o olsa hiç değilse böyle bir ruh ortaya koyar mıydık? Tabi ki hayır.

Keşke kurumsallaşma çabası denen şey olmasa da biz daha nice goller,nice şampiyonluklar görsek..Ama göreceğiz zaten 2.yarı çok fena olacağız

0|0
    0|0
  • Mancini bu maçı zaten baştan(,bir kaç hafta önceden )yenik kabul etmişti,teknik direktör böyle derse futbolcular napsın?Fatih Terim'in de gitmesiyle hırs iyice azalmış görünüyor.

0|0
    0|0
  • bi dahakıne senı oynatıcaz bakalım:P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O değilde ben stadda maçı izleyen bir madridli olsaydım Drogbaya acırdım.Yine en sağlam drogbaydı

0|0
    0|0
    • neresi sağlam yahu adam ayakta duramıyor. onundekı topu taca vurdu bır kaç kez, pas geliyor yere atıyor kendını.

• Gol pası güzeldi de 10 kişi takımdan 4 gol yemek akıl işi değil

Yükleniyor...