Türk Lirası'nın yeni simgesi! Şok iddia...Düşünceleriniz nedir?

Türk lirasının yeni simgesi ile Ermeni para birimi dram'ın simgesi arasındaki müthiş benzerlik. Türk lirasının yeni simgesi ile Ermeni para birimi dram'a neden çok benziyor? Türk lirasının yeni simgesi ile Ermeni para birimi Dram...

Düşünceleriniz nedir?

Resim; [ link ]

Güncellemeler:
Bence finale kalan logolar arasından en mantıklı ve en hoş simge budur; [ link ]

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• aha çıktı...ben de böyle birşey arıyordum...:)

Sinirlendiğim şey..halklar birbiriyle anlaşacak...fakat şöyle olayları karıştırıp karıştırıp o millete bu millete mal etmeseler..

tamam yapanlar Türktür yahudidir, ermenidir..

Fakat siz kendi menfaatinize halkları birbirine düşman ediyorsunuz.

Sonra da çıkıp "barış istiyoruz" diyorsunuz..

haydi bunu da geçtim..tartışılması gerekenler unutuluyor her seferinde..sonuç adını ilk defa duyduğumuz insanlar tv lerde boy gösteriyor uzman olarak.

Oyy..bu tartışma uzar..tvlerde boy boy uzmanlar çıkar..oooof.yine silivri unutulur..aydınlar yine karanlıkta mum gibi yanar yine susurluk, faili meçhuller kalır..öğretmenler atama bekler, deprem bölgesindeki evleri yapanlar zaten unutuldu..:/

gelsin ermeniler paramıza mı karar verdi kararları..

1|0
    0|0
    • Yahu bunlar millet yastıkaltı parasını piyasaya vermeye mecbur kalsın diye yapıyor olmasın bu zıp zıp değişiklikleri..şimdi ne gerek vardı? sıfırı attılar zengin mi olduk..

Kızlar Ne Diyor 9

• ne olacak kafa yokki adamlarda anca böyle sagın solun simgesini çalıyorlar biz bulduk diyede hava basıyorlar.

0|1
    0|1
  • € £ ve dram'ın karışımı.. Çin malı gibi.. çakmasyon.. Ha bir de siyasi boyutu var mıdır !? artık o kadar kansızlaştıklarını düşünmek istemiyorum.. Yeterince küçük ve reziller..

0|0
    0|0
  • şimdi tv de o begenmediniz simge kabul edilmiş bence fena degil sacmalamayın ermenilerle bu bizim simge arasında fark var hos benzese nolacakk yani herseyi iyide bi bumu sorunumuz oldu..

0|1
    1|0
  • olabilir böyle benzerlikler.. olayı hemen politakaya çevirmeyelim.

0|1
    1|0
  • ee nolmus benziyorsa.

2|1
    1|1
  • burçların simgesi gıbı olmus

1|0
    0|0
  • bana çekiç ve orağı hatrlatıyo

0|0
    0|0
  • evet guncellemedekı lınk'ı yanı sımgeyı bnde begenmıstımm

0|0
    0|0
  • :)))) yuh be bi bunu kopyalamastilar

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben vatandaş olarak kendi cebimdeki paraya bakarım, şekli önemli değil. Ayrıca cami minare olmasından iyidir. Ve gemi demirine benziyor

1|0
    0|0
  • Irkçısınız deyince yok ırkçı değiliz dersiniz. Bu ülke ırkçılık krizi geçiriyor resmen. Basın şimdi eksileri.

0|1
    0|1
  • O zaten finans simgesiymiş.paranoyaklığın,komplo teorilerinin lüzumu yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Türk Lirası'nın T ve L harfleri düşünülerek oluşturulmuş işte biraz önce haberlerde duydum siyasi amaçları için olayı farklı yönlere çekmeye çalışan kimselerin oyununa alet olmanın lüzumu yok

• yok beee

0|0
    0|0
  • ohaa :S sımdı gördum bak

0|0
    0|0
  • link bozuk

0|0
    0|0
  • ''Kazık'' silüeti yapmış olsaydılar; çok yabancılık çekmezdik(!)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ey türk halkı nelere kafa yoruyorsunuz.

0|0
    0|0
  • evet benziyor büyük talihsizlik

0|0
    0|0
  • Benzeyebılır

0|0
    0|0
  • valla bana göre bu simge acık ve net anlamda hac işaretine benziyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...