Sensin benim tek tesellim dediğiniz yokluğuna hasret kaldığınız birisi oldu mu?

link link şimdi çok uzaklarda gurbet ellerindesin şimdi yoksun yüreğim yokluğuna hasret şimdi yoksun yüreğim yokluğunun mahkumu hasretin yüreğimizi kavuruyor hasretin yüreğimizi yakıyor sesin gelir çok uzaklardan ötelerden duyulur varlığına müştak şu benliğimiz varlığına hasret şu yüreğimiz yokluğuna hasret kop gel yadallerden kop gel gittiğin diyarlardan kır yüreğinin zincirlerini kır yüreğinin prangalarını kop gel kop gel milyonlarca yüreğin sessizliğin hasretine nasıl düçar bir bilsen bir duysan kop gel kop gel mesafeler yüreğimizin katili mesafeler davanın mahkumu andımız sevdamız olsun son nefesimiz davanın son sözleri olsun gönül sultanımız yürüdüğün yollar yolumuz olsun sevdamın son türküsü senin varlığın olsun kop gel gittiğin diyarlardan kop gel hasretlik son bulsun gönüllerimiz varlığınla coşsun yeter ki kop gel gittiğin diyarlardan yeter ki kop gel üstadım...

• Sensiz benim tek tesellim...
    22% (2)67% (2)33% (4)Oy Ver
  • Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerindesin...
    44% (4)33% (1)42% (5)Oy Ver
  • Istersen sessizce gel göreceksin beni ben haldeyim...
    22% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Kır yüreğinin zincirlerini kır yüreğinin prangalarını geri dön gel....
    12% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Kop gel gittiğin diyarlardan kop gel gönül sultanım kop gel...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• kimseyi teselli olarak görmüyorum. hiç bir erkek benim yaşama nedenim olamaz. adamı kafamda öyle bir pozisyona getirecek kadar salak biri de değilim. biz kötü insanlarız ve biri düştüğü zaman kıç tekmelekten zevk alırız.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zamanında olmuştu

1|0
    0|0
  • sevda diye bir şey var ama bu aşırı derece tutkudur ki onunda tedavi edilmesi gerek bence bir erkeğe/kadına deli gibi tutulmak aptallıktan başka bir şey değil zaten iyi niyetlisine rastlamak artık türü bitmek üzere olan egzotik hayvana rastlamak gibi bir şey zor bu devirde öyle gerçek önyargısız sevgi aşk.

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir durum olmadı.Kendi kendimi teselli etmesini bilirim.

0|0
    0|0
  • annem babam .. :(

0|1
    0|0
  • Istersen sessizce gel göreceksin beni ben haldeyim...

0|0
    0|0
  • Evet ama üzülürmeye gayret ediyorum en ufak seyden mutlu olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • malesef ayrılık düştü aramıza ben gidiyorum o ne yapar bilmiyorum ama hasret kalacağım kesin

0|0
    0|0
  • cok uzaklarda gurbet ellerde hem en derin sizim hem tesellim Allah herkesi sevdiklerine kavustursun

0|0
    0|0
  • Gurbet ellerde ama olsun onun benım olduğunu bilmekde yetıyor bana uzak olsada..

0|0
    0|0
  • evet, ailem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...