Sizce en etkili zayıflama yöntemi?

Sizce en etkili zayıflama yöntemi nedir? (kolay ve etkili)

Not: Çok hızlı ve kolay zayıflamak isteyenlere çok etkili bir yöntem verebilirim

ama sizin bildiğiniz ve denediğiniz zayıflama yöntemleri hangisi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflamanın elli yolu yoktur bunlar pazarlama hıı şuna inanrım herkesin bünyesi farklıdır size kilo aldırma eğilimi fazla olan besinleri tespit ettirecekseniz diyetisyenler müthiş ama bence bunun dışında söyledikleri şey az çok ortak

az yiyeceksin un şeker tuz den uzak duracaksın kızartmalar yok günde en fazla3-4 dilim tahıllı ekmek toplamdan 1500-2000 kaloriyi geçmeyecek günlük yemek

ve haftada en az 3 gün düzenli kardiyo budur yahu kilo vermenin yöntemi

kolay diye demiyoruma ama tek yolu bu zart diyeti zurt diyeti diye kendinizi riske atmayın

bununla kaç kişiye kilo verdirdim ama birçoğu da bir heves başladılar sonra zora gelemediler.

yani diyetten çok iradedir önemli olan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerek yok bana

0|0
    0|0
  • Spor ve yemegi ekmegi azaltma az yeme.

Sizin çözüm ne peki?

0|0
    0|0
  • ah bir bilsek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• p90x programı ile 2 ayda 6 kilo verdim beslenmemede dikkat ettim tabi

0|0
    0|0
    • 6 kilo mu? çok az ben

1-focus t25

2-insanity

3-less milss combat

3-insanity the asylum vol1

4-insanity the asylum vol 2

5-body beast (3 kere üst üste tamamladım) yani yaklaşık 2 senede 17 kilo kas yapıp yaklaşık 30 kilo verdim (sadece yağlardan)

• Tabiki öyle) O 80 kiloyla yaptığından vücudunun sırt ve bel bacak kasları yırtıldığı için düzelene kadar ağrı oluyor.Ama sonra geçiyor.

Ha bu arada yaş kaçtı?

• 28 yaşındayım.hiç geçmiyecek diye korktum :) eğildiğim anda bıçak saplanmış gibi oluyordum öyle bir ağrı yaşamadım daha önce ama geçti neyseki birde ben hareketi yanlış yaptım o yüzden oldu sırtım kamburken kaldırdım halteri :D

• ah bir bilsem zayıflayacamda

0|0
    0|0
  • Koşu tabiki onun dışında gençvefit ekibinin yapmış olduğu hııt kardiosu

0|0
    0|0
Yükleniyor...