Bugün yine ofis ortamında iştesiniz, üzerinde uğraştığınız iş bitti ama daha mesainin bitmesine çok var

Bugün yine ofis ortamında iştesiniz, üzerinde uğraştığınız iş bitti ama daha mesainin bitmesine çok var, özel sektördesiniz, durmadan facebook, twitter diye geziyorsunuz, kahve, çay falan.. Peki canınız çok sıkılıyor, doğada o kadar çok şey kaçırıyorsunuz ki. Bir ovada, bir gölde, bir parkta olmayı o bütün bunlara tercih etmez misiniz? Oradaki yaşam mücadelesini görmek ve utanmak. Ben işte tam bu durumdayım, her gün ama her gün aynı şeyi yapmaktan bıktım, yaşım genç. bekarım, mesela spor yapmak istiyorum onda bile kapalı fitness salonlarından başka bir şey tercih edemiyorum. Lütfen bu alışkanlıklarımdan nasıl vazgeçebilirim, gerçekten nasıl doğaya ait bir insan olabilirim? Zengin değilim orta halli bir gelirim var, kendi kendime yetiyor işte. Kafamın dibinde hep bir fikirler var ama ben onlara ulaşamıyorum ve her geçen gün yaşlanıyormuşum gibi hissediyorum. siz de de böyle oluyor mu? Olanlar ne yapıyor?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocam o zaman istifa edip mutlu olabileceğin bir işe yönelmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...