Sizin için sorun olur muydu?

bir insanı çok seviyorusunuz.size çok sıcak samimi içten geliyor.onun size duygularının temizliğinden eminsiniz.ama bayan olarak siz 1.75 boyuncasınız.o ise 1.62 boyunda.kararınız ne olurdu? yoksa anlaşamadığınız durum yok.hayat görüşünüz, karakterleriniz uyuşuyor.ama erkek de bunu sorun etmiyor.ama kız bazen düşünüyor.lütfen fikirlerinizi yazar mısınız?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ask bütün herseyi kapatir yaa

sonucta ask birbirini tamamlamaktir. degilmii?

Boyun ne önemi var ruhen ve fikren birbirinizi tamamladiysaniz.. bedenlerin ne önemi var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kavgaya girmedikçe sorun yok bence.

1|0
    0|0
  • Eğer herşey yolundaysa fiziksel özellikler çok önemsizdir.

Hele boy farkı sorun edilecek şey mi ?

0|0
    0|0
  • benim boyum 1.70 benden uzun asla istemem ama ben böyle derlken başımda bitmez inşallah :9 sever ve sevilirsem olabilir ama ben normalde istemem... :9 seviyosanız birbirinizi boyda takılmayın ;) hadi şimden mutluluklar ;)

0|0
    0|0
  • sevsenizde sevmesenizde arnaizda insan olarak birbirinizi anlayip sayginiz olduktan sonra sorun degil ydiginiz yaptiginiz gittiginiz isiniz olsun karsisinizdaki insan seni insan olarak yaptiklarina saygi duyuyyorsa sorun yok,uzunca kazik gibi hiyara benzeyen seni anlamadiktan sonra onun hiyar gibi uzunlugunun kimse faydasi yok

0|0
    0|0
  • ben olsm sorun etmem hem de hiç etmem güzellik boy bos geçici doğru insanı bulduğunuzu düşünüyorsan sen de onu sev bu zamanda yakışıklı vb insan bulman zor değil ama dürüsüt seni anlayabilen kalbinin sesini dinleyen birilerini bulamazsın onunla evlenirsen ki eğer dürüst yalan konuşmayan biriyse mutlu olursu ve huzurlu bir yaşamın olur bana göre devam

0|0
    0|0
  • bence hiç bir sorun yok hatta iyi bile olur evlenince perde takma ve yüksek raftan bişeyler alırmısın derdinden kurtulurum

0|0
    0|0
  • Sorun yapılacak bir şey olmadığı için sorun yapmazdım.

0|0
    0|0
  • Kadınlar nedense hep daha iyisini ister bunun bir sonu yok. Adamla mutluysan ondan uzun boylu olman bir sorun teşkil etmez ama anladığım kadarıyla sen dış görünüşe çok fazla önem veriyorsun bu bakımdan da kendini huzursuz hissediyorsun. Yazık adama .

0|0
    0|0
  • aranızda bir engel yok gibi görünüyor bence sorun yok, devam

0|0
    0|0
  • yaa işte bizim toplumda var böle bişi yanında emanet gibi duruyo olayı :) benmde aşık olduğum kızlar hep benden uzun oluyo yaklaşamıyorum hiç yanlarına kahretsin .

0|0
    0|0
  • Erkek uzun olup kadın kısa olunca sorun olmuyorsa!

Kadın uzun olup erkek kısa olunca da sorun olmaz!

yeter ki aranızda sevgi olsun, aşk olsun, en önemlisi SAYGI olsun.

gerisi teferruattan ibarettir. saygılar...

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra büyüklük önemlidir ama aşkın büyüklüğüdür önemli olan boyun değil güzelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben 173üm ve eşim de 165. bilmem anlatabildim mi

2|0
    0|0
    • ciddi misin? peki bu durumu nasıl aştınız?

• hiç umursamadık ki. gerçi ben hala eşime bence sen 165değilsin daha uzunsun diyorum ama o 65im diyor çok fazla belli olmuyor boy farkımız

• ilk tanışma da boyunu gördüğüm için etkilenmezdim ama arkadaş olarak görüşürken yani zamanla beni etkilerde aşık olursam problem etmedim zannediyorum..

0|0
    0|0
  • ligt erkek gibi durur yanında ama sevgi varsa sorun yok

0|0
    0|0
  • yazmiyom saaane

0|0
    0|0
  • Anlaşıyorsan sorun yapma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...