Kapat

2 ay önce yanına gidip konuşmaya calıstığım kız bana simdi gelip neden böyle yaptı ?

Arkadaşlar 2 ay sonra o bana geldi tanısmak istedi farklısın iyisin dediona bir kagıt verdim güzel bir gün geçirdiğini ve o kağıtı özel bir kutusuna koydugunu söyledi aksam o eve gidince uyudu 2 3 gün hiç konusmadı aradım aradım acmadı en son 4.gün bana söyle bir mesaj attı insan yalnız oldugunda kendiyle en iyi yüzleşir bazı durumları enine boyuna düşünür ve bir karar verir bu kadar yeri geldiğinde hayatını güzelleştirir yeri geldiğinde mahveder lafı uzatmak istemyrm sana sadece 2 secnek sunuyorum ister sadece arkadasın olarak sen istedigin sürece yanında kalayım istersen cevap bile vermden bu sana son mesjm olsn ve bir nedeni yok belki alstm böyle olmaya belki de dedigim gibi dogru zaman değil..Böyle yazdı neye ugradığımı sasırdım ne demek istiyor sizce ne yapmalıydım ben ona samimi davrandgm için kactıgını düşündüm ve o halde bende sana 2 sec sunuyorum ya nerdeysen cıkar gelirsin simdi yanıma benim istedigim gibi ya da aksi halde arkadaş dost kalmanın da bir anlamı yok kib yzdım oda sende kendine iyi bak yazdı ama benim içim için için yanıyor bana yardım edin lütfen lütfen lütfen hayatımda ilk defa zil zurna sarhoş olup evin yolunu zor buldum dün gece :(

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle yanlız kaldığında birilerini yanında istiyor

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmalıyım geri cekildim ben mutsuz etmek rahatsız etmek istemedim sadece arkadaşlık demesine de gelemedim cnku heycanlanıyorum öyle devam etmesinden korkuyorum simdi yolda görünce de kacıyor benden :/

• git sana değer verecek birine teklif et kızı hiç takma

• tamam inşallah pişman olr

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• lan boşver takma kafana ya ... artık onun cebindesin şimdi sıra başkalarında ... kadına şidet hayır diyoruz ama bazılarını eşek sudan gelinceye kadar döveceksin hiç acımdan bak baklım aklı başına geliyormu :D

0|0
    0|0
  • yüz yüze içinden gelenleri konuş...

0|0
    0|0
  • tebrikler. nasıl da bulmuşsun yılın kezbanını. o kız 2012 yılının kezbanı seçilmişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...