Vucuda yazıldım adam

vucuda yazıldım adam hap falan vercem diyor protein bişeler dedi vucuda gıdenlere soruyorm bu haplar tehlıkelı yanı vucut yapmayı bırakınca sarkma falan olurmu

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yok lan ne olacak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başlar başlamaz alman saçma önce bir 3 ay kendin takviyesiz yap kandırmasınlar seni para tuzağı olabilir

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma haplarla flan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bedava vercekse bana gonder... bedava vermez sana tavsiyede bulunur besin takviyelerinin zarari olmaz ancak haplari bilmiyorum, cekimserim! arastir ne oldugu belli olur en buyuk zarari kalbini zorlamak olabilir

0|0
    0|0
  • Olmayanını görmedim .

0|0
    0|0
  • Sakn öyle onları almakla bir hata yapma spora yeni başlayanlara zaten ilk 3 ay protein tozu önerilmiyor protein tozu besin takviyesidir günlük kilo başına 1.5 gr protein alman gerekir bunu tavuk göğüsü,süt,yumurta,peynir,lor peyniri v.b. gıdalardan tamamlayabilirsin.Eğer günlük proteini karşılayamayacak duruma gelirsen ozaman protein tozu alabilirsin ama dediğim gibi ilk 3 ay kesinlikle önerilmez paran çöpe gider o hoca sana protein tozunu satmaya çalışıyor çünkü bu işten bir çıkarı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bu konuda sadece protein tozu sütle beraber ve kreatinin harici birşey kullanmazsan sıkıntı olmaz ama harici birşey alırsan evet o dedikleri doğru ama bunun için ilk 1 2 ay hamlını atıp vücudunu toplatman gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...