Protein alımını arttırıp karbonhidrat ve yağ alımını azaltarak kilo verilir mi?

Merhabalar 12 gündür karbonhidratı ve yağı minimum düzeye indirdim. Süt ürünleri, et, yumurta alımımı arttırdım. Aç kalmıyorum sadece her öğün mutlaka protein almaya çalışıyorum ve 12 günde 3 kilo verdim. Sizce yanlış bir şey mi yapıyorum? Verilen kilonun kalıcılığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Karbonhidrat ve yağı tamamen almıyor değilim ama şeker ve tuzu kestim bol su içiyorum. Ayrıca koşu bandı kullanıyorum düzenli olarak

Güncellemeler:
Boyum 172, önceden 58 kiloydum 66 küsüre kadar çıktım şu an ise 63 küsürüm tekrar 58 olmaya çalışıyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu etkili bir diyet benimde bir arkadasım yapıyordu fakat haftada 1 gün falan ekmek falan yiyordu karbonhidrat alıyordu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bilmiyorum nerden duydun ama çok mantıklı gelmedi vücudun kullanım zincirinde en son protein bulunuyor dengeyi bozma bence...

0|0
    0|0
  • güzel protein diyetine başlamıssın kas yakmadan yağlarından kurtarır senı fazla olmasada verdiğin herkilo coğunlukla yağdan gider tavsiyem l carnitine de kullan yağlardan kurtulmak için

0|0
    0|0
  • Evet bence mantıklı .:). Proteinli ve bitkisel besinlerden (ör. Salata) tüketmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mantık bana göre doğru canım karbonhidratı ve yağı azaltman güzel ama protein almak için yediğimiz yumurtanın bile artık ne kadar yararlı olduğu tartışılır hale geldi öncelikle sağlıklı kilo vermek istiyorsan zaten hemen sonuç beklememelisin bence kararlı ve düzenli bir yol izlemelisin.Seni çevremdeki beslenme danışmanlarına yönlendirmek isterim mesajını bekliyorum.

0|0
    0|0
  • hepsini eşit kullansan çünkü vücudun ihtiyacı olduğu besinler var onlara göre yemeğini ye ve yağ ı kullanma mümkünse

0|0
    0|0
Yükleniyor...