Kapat

Bir başkasının tuvaletinde başınıza gelebilecek en kötü şey nedir?

Zorla çalışan bağırsaklarımın çalışacağının tutması, tuvalet kağıdının bitmiş olduğunu görmem ve ev sahibi/sahibesinden tuvalet kağıdı istemek zorunda kalmam olurdu herhalde.

Sizinki gençler ve genç kalanlar?

Gizli sen dışkılamazsın zaten...

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir gun sevgılımın evine davet edıldım bırlıkte aksam yemegı yedık aileside vardı tanısa gunumuzdu dıyebılırım evlerı buyuk dublex bır evdı kızın odası ust kattaydı, yemeten sonra tuvaletı kullanmak ıcın ust kata cıktım

Allah ım nasıl sıkısmısım

bı bıraktım kol gıbı, baya benı havaya kaldırdı :) nese tuttum koparttım boldum 2 ye dedım anca gider :) Uyarı! (bu kısım sadece tassak gecme gulme uzerıne yapılmıs bır espırıdır ;) )

ısım bıttı sıfonu cektım sıfon bozuk su gelmıo pff dedım :D

kafamdan asagı kaynar sular bosaldı. tam o sırada benım manıta kapıya vurdu

- askım umarım o tuvaleti kullanmadın bozuk orası dedı,

icerden gelen yesil dumanalr esliğinde kapıyı actım özür dilerim askım kullanmıs bulundum dedım onemı yok ben halledrım dedı ama

ınsan gıbı utanmadım yaa yerın dıbıne gırdım bıldıgınız bılmedıgın tuvalete yapmıcan aga :D

2|0
    0|1
    • SOruda tam vaşak geçmelik soru zaten annem, sıkıntı yok.

Off rezillik, eee kız ne yaptı? Temizledi mi?

• la olum insan bir sorar lavabo nerede diye

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Bütün içini boşalttıktan sonra lağımın patlayıp sifonu çekemeden her yere saçılması olabilir ondan sonra ölüyorum diyerek salona sürünerek gidersin zombi var sanıp öldürürler en kötü bu olur herhalde :D

2|1
    0|0
    • abi iş yerinde gülmekten yerlere yattım ofistekiler bana bakıyor :D :D D

• güldürdüysek ne mutlu :D bende yazarken çok eğlendim :D

• Başka yerde lavabo'ya girmem.

1|0
    0|0
  • Şans bu ya nedense hep ben girdiğimde tuvaletler tıkanır. En berbatıda bu olsa gerek, zira millet insana 30 yılın hacetini gidermiş gibi bakıyor.

1|0
    0|0
  • Suların akmaması vs.

1|0
    0|0
  • tam sıçtın sıvadın derken suların kesilmesi olur heralde delikte himalayalar gibi bok dağları dururken :)))

1|1
    0|0
  • Zorla çalışan bağırsaklarımın çalışacağının tutması, tuvalet kağıdının bitmiş olduğunu görmem ve ev sahibi/sahibesinden bir maşrapa su istemem olurdu heralde...

Suların kesik olması

1|0
    0|0
  • benim sürekli başıma geliyor, gittiğim evin tuvaletini tıkıyorum. o tıkanıklığı açana kadar, sırat köprüsünden geçsem daha kolay olurdu her halde ((:

1|0
    0|0
  • Arkadasin evinde birgun siciyoruz. Çesmenin basligi bozulmustu her tarafim islandi falan guzel bir aniydi :) Ama baskasinin tuvaletine girince ben sicamiyom fazla .d

1|0
    0|0
  • tuvaletin tıkanması :D

1|0
    0|0
  • bu millet nereye sıçacak ?

1|1
    0|0
  • Tuvaletteyken suların gitmesi :(

1|0
    0|0
  • Bnce en kötüsü o tıvaleti tıkaman olurdu adsfsdfer

1|0
    0|0
  • suyun kesik olması olurdu:)

1|0
    0|0
  • Bir türlü gitmeyen inatçı pok

1|0
    0|0
  • rota virüsü kapmışsam yandım

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Şifon bozuktu , bence daha kötüsü olamaz.Tuvalet kağıdı bitmiş olsa bile kendi ıslak mendilimi falan kullanabilirdim :)

1|0
    0|0
  • birkaç gün önce bu soru sorulduydu yine sanırım ama suların kesik olması en kötüsü sanırım kağıt olmasa bile halledilir de su yoksa cıx felaket :D

1|0
    0|0
  • Külodumu soyar siler atarım yine de kağıt istemem yahu :D

1|2
    0|0
  • En kötüsü tuvaletten mikrop kapmaktır virüsler her yerde!

1|0
    0|0
  • beyaz kiyafetime B* bulasmasi olurdu :D

1|0
    0|0
  • Tuvaleti kirletirsen ve temizleyecek bir şey bulamazsan o zaman işte s*çtgnın resmidir. :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...